Genel Blog

Burak Sergen kimdir, kaç yaşında? Burak Sergen neden hastaneye kaldırıldı, hastalığı ne?

51

Burak Sergen kimdir, kaç yaşında? Burak Sergen neden hastaneye kaldırıldı, hastalığı ne?

Sadakatsiz dizisinin enerjik karakterlerinden biri olan Haluk rolünü canlandıran Burak Sergen yaşadığı rahatsızlık sebebiyle kaldırıldığı hastanede yoğun bakıma alındı. 

BURAK SERGEN NEDEN HASTANEYE KALDIRILDI, HASTALIĞI NE?

Oyuncu Burak Sergen, evinde rahatsızlanınca ambulansla hastaneye kaldırıldı. Oyuncunun sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, Burak Sergen’in solunum güçlüğü çektiği ve tedavisinin yoğun bakımda sürdüğü ifade edildi. Solunum güçlüğü çeken 60 yaşında Sergen’e yapılan iki koronavirüs testi de olumsuz çıktı. Burak Sergen’in sosyal medya hesabından ise ünlü oyuncunun sıhhat durumuyla ilgili tanımlama yapıldı. Burak Sergen’in yoğun bakımda tedavi altına alındığı açıklanmış açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Burak Bey’in iki covid testi de negatif çıkmıştır. Kendisi akciğerlerinde enfeksiyon olduğundan ve solunum güçlüğünden dolayı yoğun bakımda gözetim altındadır. Lütfen hassasiyet gösterip hatalı haberler paylaşmayınız. Dualarını beceriksiz etmeyin. Sevgiler”

BURAK SERGEN KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Burak Reis Sergen (d. 9 Şubat 1961; Ankara), Türk oyuncu. Usta Semih Sergen’in oğlu ve Toprak Sergen’in ağabeyidir. 1984 yılında Ankara Devlet Konservatuvarı’ndan mezun olduktan sonra staj görevini Bursa Devlet Tiyatrosu’nda yaptı. Staj sonrası, Ankara Devlet Tiyatrosu’na ödev oldu. Hâlen Devlet Tiyatroları’ndaki görevine devam etmektedir. Devlet Tiyatroları’ndaki sanatçılık görevinin yanı sıra Ankara Devlet Tiyatrosu Müdür Yardımcılığı ve Müdürlüğünü yaptı. Konya Selçuk Üniversitesi ve Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı’nda öğretim görevlisi olarak çalıştı. Hem, televizyon ve sinema filmlerinde oynadı. Sergen, Devlet Tiyatroları’ndaki görevinin yanı sıra, Tiyatrokare, Tiyatro Baykuş gibi özel tiyatrolarda da yönetmen ve oyuncu olarak araştırmalar yaptı.

Bir önceki yazımız olan Fatih Savaş kimdir, kaç yaşında? Fatih Savaş ile Sahur Sohbetleri hangi kanalda? başlıklı makalemizde fatih savaş eşi, fos sahur programı fatih savaş kimdir ve fox tv fatih savaş kimdir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.