Genel Blog

Burak Sergen’den KORKUTAN HABER! Sadakatsiz Haluk Güçlü kimdir, kaç yaşında? Burak Sergen korona mı, sağlık durumu nasıl?

21

Burak Sergen'den KORKUTAN HABER! Sadakatsiz Haluk Güçlü kimdir, kaç yaşında? Burak Sergen korona mı, sağlık durumu nasıl?

Kanal D’nin sevilen dizisi Sadakatsiz’de Haluk Enerjik karakteri dikkat çekiyor. Çoğu insan Burak Sergen’in canlandırdığı Haluk Kuvvetli karakterini araştırıyor. Peki fakat Vefasız’in Haluk’u Burak Sergen kimdir, kaç yaşında?

Sadakatsiz Haluk kimdir?

Sadakatsiz’in Haluk Kuvvetli’sü ellili yaşlarının sonlarında varlıklı bir meslek adamı. Tekirdağ’da doğmuş büyümüş. Uzun yıllar Tekirdağ’da belediye başkanlığı yapmış. Karısı Gönül’e, kızı Derin’e ve oğlu Demir’e düşkün. Saygınlığın ve gücün paradan geçtiğine inanan, sürekli daha çok kazanmaya çalışan birisi. Geleneklerine bağlı. Kızı ve oğlunun, aile işlerini ve soyadını sürdüreceklerine inanıyor.

Burak Sergen kimdir?

Burak Sergen, 9 Şubat 1961 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Babası tiyatro sanatçısı Semih Sergen, annesi opera sanatçısı Serap Sezer, kardeşi ise sanatçı Toprak Sergen’dir. Burak Sergen, 1984 yılında Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı’ndan mezun olduktan sonradan staj görevini Bursa Devlet Tiyatrosu’nda yaptı ve arkasından Ankara Devlet Tiyatrosu’nda göreve başladı.

Devlet tiyatrolarındaki sanatçılık görevinin yanı sıra, Ankara Devlet Tiyatrosu’nda müdür yardımcılığı ve müdürlüğü görevlerinde bulundu. Konya Selçuk Üniversitesi ve Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı’nda öğretim görevlisi olarak çalıştı. Ayrıca, televizyon ve sinema filmlerinde oynadı. Halen İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda sanatçılık görevini sürdürmektedir. Burak Sergen, Devlet Tiyatrolarındaki görevinin yanı sıra, özel tiyatrolarda da, yönetmen ve oyuncu olarak çalışmalar yapmıştır.

Bulut Bey, Dicle, Erkek Tarafı, Derdest, Aşk ve Cinayet, Kızılelma, Sen Benimsin, Zerda, Kara Sevda, Çukur, Halka gibi dizilerde rol alan Burak Sergen,son olarak Atv ekranlarında yayınlanan Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde rol aldı. Şu günlerde Sadakatsiz dizisinde Haluk karakterine hayat veriyor. 

Bir önceki yazımız olan Seni Çok Bekledim bu akşam var mı 21 Nisan 2021? Seni Çok Bekledim hangi gün oynuyor, final mi yapıyor? başlıklı makalemizde seni çok bekledim 2 bölüm izle, seni çok bekledim 3 bölüm izle ve seni çok bekledim fragman hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.