Genel Blog

Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu’ndan ‘Camdaki Kız’ pozları

33

Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu’ndan 'Camdaki Kız' pozları

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan, reel bir aşk hikayesinin konu alındığı Camdaki Kız’da Burcu Biricik, dünyalar güzeli, saf Nalan karakterini, Feyyaz Şerifoğlu ise Koroğlu şirketlerinin veliahdı Sedat rolünü üstleniyor.

6069c7e95cf3b01188816481

MASALLARDAKİ AŞKI YAŞAYACAKLAR MI?

Nalan (Burcu Biricik), iyi kalpli, naif, çok güzel bir genç kadındır. Sedat’ın (Feyyaz Şerifoğlu) ailesinin sahibi olduğu Koroğlu şirketinde mimarlık yapmaktadır. Babası tarafından zor kullanarak evlendirilmek istenen Sedat ve bu durumdan haberi olmayan Nalan’ın yolları kesişir ve ikili aniden kendilerini izdivaç arifesinde bulur… Peki, Sedat, Nalan’ın hayallerindeki “kurtarıcı prens” midir? Çocukluklarından zarar görmüş olan bu ikili, kavuşup, masallardaki gibi bir aşk yaşayabilecek midir? Yoksa onları bugüne kadar hiç düş etmedikleri bir karanlık mı beklemektedir?

Senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu’nun kaleme aldığı, yönetmenliğini Nadim Zor’ün üstlendiği Camdaki Kız, 8 Nisan Perşembe akşamı ilk bölümüyle Kanal D’de…

6069c7e05cf3b0118881647f

Bir önceki yazımız olan Saba Tümer kahkahasını 90 bin TL'ye sattı başlıklı makalemizde bitcoin, cüneyt özdemir ve gündem hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.