Genel Blog

Camdaki Kız 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Camdaki Kız 2. bölüm fragmanı izle!

38

Camdaki Kız 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Camdaki Kız 2. bölüm fragmanı izle!

Camdaki Kız birinci bölümde; Türkiye’nin en büyük oteller zinciri olan Koroğlu’nun şirketinde mimar olarak çalışan Nalan, yumuşak huylu, zeki, sıcakkanlı ve dünyalar güzeli bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğudur. Hayatını varlık, ilgi, ilgi içinde geçirmiş, en iyi okullardan dereceyle mezun olmuştur. Dışarıdan bakıldığında hatasız bir hayatı olan Nalan’ın, herkesten sakladığı bir sırrı vardır… Diğer yandan Nalan’ın çalıştığı şirketin genç veliahdı Sedat, kendisinden yaşça büyük ve evli bir bayan olan, sosyetik güzel Cana ile uzun senelerdir yasaklanmış bir ilişki yaşamaktadır. Şirketin sahibi ve Sedat’ın babası olan Rafet Koroğlu, yıllarca didinip kurduğu Koroğlu imparatorluğunun itibarının, şımarık oğlu Sedat göre lekelenmesine izin vermeyecektir. Rafet, Sedat’ı Cana’dan yarmak için, onu zorla diğer biriyle evlendirmeye karar verir. Ve kader çarkı döner… Sedat ile Nalan’ın yolları kesişir. Hayatı her tarafında kendisini babasına ispatlayamamış olan Sedat’ın tek çaresi, daha önce hiç tanımadığı Nalan’la evlenmektir. Peki Sedat, Nalan’ın hayallerindeki “kurtarıcı prens” midir? Çocukluklarından zarar görmüş olan bu ikili, kavuşup, masallardaki gibi bir aşk yaşayabilecek midir? Yahut onları bugüne kadar hiç hayal etmedikleri bir karanlık mı beklemektedir? İzleyiciler Camdaki Kız ikinci bölüm fragmanını araştırıyor. 

Camdaki Kız 2. birim fragmanı yayınlandı mı?

Camdaki Kız dizisinin 2. birim fragmanı yayınlandı. Fragmanda Nalan ve ailesinin Sedat ve ailesine ziyarete gittiği görüldü. 

Bir önceki yazımız olan Bir Zamanlar Çukurova 91. bölüm tek parça izle! Bir Zamanlar Çukurova son bölüm full izle! başlıklı makalemizde atv bir zamanlar çukurova, atv canlı yayın bir zamanlar çukurova yeni bölüm izle ve bir deli rüzgar hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.