Genel Blog

Camdaki Kız 2. bölüm izle tek parça! Camdaki Kız son bölüm full izle!

130

Camdaki Kız 2. bölüm izle tek parça! Camdaki Kız son bölüm full izle!

Kanal D’nin sevilen dizisi Camdaki Kız’ın 2. bölümü izleyiciyle buluştu. Camdaki Kız 2. bölümde; Türkiye’nin varlıklı ve yakışıklı bekarı Sedat Koroğlu’nun Nalan’la evleneceği haberi magazin gündemine bomba gibi düşer. Nalan ve ailesi, hafta sonunu vermek için Koroğlu’na ait lüks çiftliğe eğlence edilir. Birbirlerini birincil kere tanıyacak olan bu iki aile, karanlık sırlarını birbirlerinden saklamaya çalışırken, Nalan bir anda kendisini Rafet Koroğlu’nun hazırladığı bir sınavın içinde bulur. İşte Camdaki Kız 2. birim son birim full tek parça YouTube izle bilgileri…

Camdaki Kız 2. birim izle

Nalan ve Sedat, ailelerin de katıldığı sade bir törenle söz yüzüklerini takarlar. Koroğlu ailesini bir türlü içine sindiremeyen Feride’nin gerginliği, çabuk girilen evlilik yolunda, tamamen artar. Evlenene dek Nalan’ı gözetmek için, Sedat’tan uzak tutmaya çalışan Feride’ye, geçmişten hiç beklenmedik bir ziyaretçi gelir… Adaletli ve Feride’nin o güne dek sakladıkları büyük giz, karanlık bir gölge gibi her tarafta hayatlarında belirmiştir.

Nalan ise bir peri masalında gibidir. Sedat göre, herkesten sakladığı özel dairesine misafir etme edilen Nalan, Sedat’la ilgili öğrendikleri karşısında aşkının yanına durabilecek midir? Yahut bu aşk masalı daha başlamadan bitecek midir?

6078a0e5b57f15092c284e9c

Camdaki Kız, birincil bölümü 8 Nisan 2021 tarihinde yayımlanan, yönetmenliğini Nadim Güç’ün yaptığı, senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu’nun yazdığı dram türündeki Türk televizyon dizisidir.
 

Bir önceki yazımız olan Bir Zamanlar Çukurova 92. bölüm izle tek parça! Bir Zamanlar Çukurova son bölüm full izle! başlıklı makalemizde atv bir zamanlar çukurova, atv canlı yayın bir zamanlar çukurova yeni bölüm izle ve bir deli rüzgar hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.