Genel Blog

Camdaki Kız 4. bölüm full izle tek parça! Camdaki Kız son bölüm full izle!

58

Camdaki Kız 4. bölüm full izle tek parça! Camdaki Kız son bölüm full izle!

Kanal D’nin reyting rekortmeni dizisi Camdaki Kız’ın 4. bölümü izleyiciyle buluştu. Camdaki Kız’ın 4. bölümünde; Sedat ve Cana’nın yayınlanan fotoğraflarından daha sonra yaşanan tartışmalar işleniyor. Haberin gündeme bomba gibi düşmesi bütün gazetecileri harekete geçirir. Cümbür Cemaat Nalan’ın bu habere vereceği tepkiyi merak etmektedir. Yoksa bu sihirsel aşk masalı, daha başlamadan her tarafta midir? sorusunun cevap bulacağı Camdaki Kız’ın 4. bölüm izle bilgileri sorgulanıyor. Camdaki Kız son bölüm full tek parça biçiminde izleniyor. İşte Camdaki Kız 4. bölüm full izle bilgileri…

Camdaki Kız 4. bölüm izle

Haberin yayınlanmasıyla Koroğlu Malikânesinde kıyamet kopar. Ailelerinin şerefi ve şirket hisselerinin geleceği için, bir lahza önce bu durumu düzeltmeleri ve Nalan’ın yüzüğü atmasını engellemeleri gerekmektedir.

608b0ae1b57f15258432ad65

Camdaki Kız son bölüm izle

Gazetelerden Sedat’ın başka bir kadınla görüştüğünü öğrenen Nalan, büyük bir hüsran yaşar. Başından beri Koroğlu ailesine hiç güvenmeyen Feride de çılgına döner ve öfkeyle Koroğlu ailesinin kendilerine bir yorumlama yapmasını bekler. Ancak Feride’nin beklediği izah etme gelmez çünkü Koroğlu ailesinin bu krizi çözmek için bambaşka bir planı vardır.

 

Bir önceki yazımız olan Bir Zamanlar Kıbrıs 5. bölüm izle tek parça! Bir Zamanlar Kıbrıs son bölüm full izle! başlıklı makalemizde bir zamanlar kıbrıs, bir zamanlar kıbrıs 1 bölüm full izle ve bir zamanlar kıbrıs 2 bölüm full izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.