Genel Blog

Camdaki Kız Billur kimdir, gerçek adı ne? Merve Polat kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

26

Camdaki Kız Billur kimdir, gerçek adı ne? Merve Polat kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

KANAL D’nin her Perşembe ekrana gelen Camdaki Kız dizisi ile ilgili bilgiler araştırılıyor. Dizinin oyuncuları merakla merak ediliyor. Peki ama Camdaki Kız Billur kimdir?

Camdaki Kız Billur kimdir?

Nalan’ın en yakın arkadaşıdır. Yakın olmalarının sebebi, birbirlerinin iyice zıddı olmalarıdır. Nalan, kendini Billur’un yanında iyi ve gizli hisseder. Billur için bu hayatta imkansız diye bir şey yoktur. Dünyanın dayattığı bütün kalıpları rahatça sorgulayabilen, kültürlü biridir. Kendine tekrar tekrar çok özen gösterir.

Merve Polat kimdir?

Merve Polat İstanbul’da doğup büyümüştür. Genç oyuncu 1990’da dünyaya geldi. Küçük yaştan beri oyunculuk mesleğine ilgi duyduğunu söyleyen Merve Polat, Marmara Üniversitesi’nde tarih okuduktan daha sonra Yüksek Lisansını ise Kadir Has Üniversitesinin Film ve Drama bölümünde gerçekleştirmiştir. Merve Polat Camdaki Kız Billur karakterini canlandırmaktadır.

 

Bir önceki yazımız olan Camdaki Kız Cana kimdir, gerçek adı ne? Hande Ataizi kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde camdaki kız cana, camdaki kız cana gerçek hikayesi ve camdaki kız cana yalçın gerçek adı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.