Genel Blog

Camdaki Kız bu akşam var mı, ne zaman başlıyor, hangi gün yayınlanıyor? Camdaki Kız hangi kanalda saat kaçta yayınlanacak?

39

Camdaki Kız bu akşam var mı, ne zaman başlıyor, hangi gün yayınlanıyor? Camdaki Kız hangi kanalda saat kaçta yayınlanacak?

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Camdaki Kız tanıtımları ve oyuncu kadrosu sosyal medyada gündem oldu. Birçok izleyici Camdaki Kız dizisiyle ilgili bilgileri araştırıyor. Gülseren Budayıcıoğlu’nun Camdaki Kız romanından uyarlanan dizi gerçek bir aşk hikayesi anlatılıyor. Camdaki Kız dizisinin ilk tanıtımında Taksim İstiklal Caddesi’nde Burcu Biricik’in cam fanustaki görüntüleri yer alıyor. Peki fakat Camdaki Kız hangi gün, hangi saatte?

Camdaki Kız ne vakit başlıyor, hangi kanalda yayınlanacak?

Dizinin meraklıları Camdaki Kız dizisinin fragmanını gördükçe yayınlama tarihiyle ilgili bilgileri ilgiyle araştırıyor. 

Kanal D’nin, yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği gösterişli yapımı Camdaki Kız’ın afişi yayınlandı.

Burcu Biricik’in Nalan karakteriyle izleyiciyi büyüleyeceği Camdaki Kız  8 Nisan  Perşembe 20.00’de Kanal D’de başlıyor!

Bir önceki yazımız olan Camdaki Kız neden yok? Bu akşam Camdaki Kız ilk bölüm var mı? Kanal D yayın akışı 1 Nisan 2021 başlıklı makalemizde burcu biricik, camdaki kız ve feyyaz şerifoğlu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.