Genel Blog

Camdaki Kız Cana kimdir? Camdaki Kız Cana evli mi? Hande Ataizi kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

36

Camdaki Kız Cana kimdir? Camdaki Kız Cana evli mi? Hande Ataizi kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

KANAL D’nin her Perşembe ekrana gelen Camdaki Kız dizisi ile ilgili bilgiler araştırılıyor. Dizinin oyuncuları merakla merak ediliyor. Peki lakin Camdaki Kız Cana kimdir?

Camdaki Kız Cana kimdir?

Ülkenin en meşhur işadamlarından birinin kızıdır. Evlidir ve iki oğlu vardır. Cana keyifli, her şeyi dalgaya alabilen, pozitif ve tüm olaylara kendine has bakış açısı olan bir kadındır.

Hande Ataizi kimdir?

Hande Ataizi, 2 Eylül 1973 tarihinde Bursa’da dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. 1996 yılında ‘Mum Kokulu Kadınlar’ filmiyle ünlenmiş ve daha ilk filminde gösterdiği oyunculuk performansıyla ‘Altın Portakal’ en iyi bayan oyuncu ödülünü almıştır.
Hande Ataizi, Cem Davran’la birlikte o kadar çok dizi, film ve gösteri programı projesinde yer aldı. 

Farklı Alanlara Yönlendirilmiş olaylarla magazin gündeminde yer alan oyuncu, Özel Hayatlar adlı tiyatro oyununda Âlem Ünal ile oynamıştır. Bir dönem, TNT’de yayınlanan Dest-i İzdivaç’ı sunmuştur. 2012 yılında Star’da yayınlanan Farklı Kimse Sana adlı yarışmada program da jüri üyeliği yapmıştır.

 

Bir önceki yazımız olan Camdaki Kız Sedat Mazoşist mi narsist mi? Camdaki Kız Sedat kimdir, hastalığı ne? Feyyaz Şerifoğlu hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde camdaki kız oyuncuları sedat, camdaki kız sedat gerçek adı ve camdaki kız sedat gerçek hayatta kim hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.