Genel Blog

Camdaki Kız Cana kimdir, gerçek adı ne? Hande Ataizi kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

33

Camdaki Kız Cana kimdir, gerçek adı ne? Hande Ataizi kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

KANAL D’nin her Perşembe ekrana gelen Camdaki Kız dizisi ile ilgili bilgiler araştırılıyor. Dizinin oyuncuları merakla merak ediliyor. Peki lakin Camdaki Kız Cana kimdir?

Camdaki Kız Cana kimdir?

Ülkenin en ünlü işadamlarından birinin kızıdır. Evlidir ve iki oğlu vardır. Cana şen, her şeyi dalgaya alabilen, pozitif ve tüm olaylara kendine has perspektif olan bir kadındır.

Hande Ataizi kimdir?

Hande Ataizi, 2 Eylül 1973 tarihinde Bursa’da dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. 1996 yılında ‘Mum Kokulu Kadınlar’ filmiyle ünlenmiş ve daha ilk filminde gösterdiği oyunculuk performansıyla ‘Altın Portakal’ en iyi kadın oyuncu ödülünü almıştır.
Hande Ataizi, Cem Davran’la birlikte o kadar fazla dizi, film ve şov programı projesinde yer aldı. 

Çeşitli olaylarla magazin gündeminde bulunan oyuncu, Özel Hayatlar adlı tiyatro oyununda Cihan Ünal ile oynamıştır. Bir dönem, TNT’de yayınlanan Dest-i İzdivaç’ı sunmuştur. 2012 yılında Star’da yayınlanan Ayrı Kimse Sana adlı yarışmada program da jüri üyeliği yapmıştır.

 

Bir önceki yazımız olan Camdaki Kız Muzo kimdir, Muzaffer hastalığı ne? Camdaki Kız Muzo gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde camdaki kız muzo karakteri, camdaki kız muzo karakteri kimdir ve camdaki kız muzo kim hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.