Genel Blog

Camdaki Kız dizisi Billur kimdir, gerçek adı ne? Merve Polat hangi dizilerde oynadı?

43

Camdaki Kız dizisi Billur kimdir, gerçek adı ne? Merve Polat hangi dizilerde oynadı?

KANAL D’nin her Perşembe ekrana gelen Camdaki Kız dizisi ile ilgili bilgiler araştırılıyor. Dizinin oyuncuları ilgiyle merak ediliyor. Peki ama Camdaki Kız Billur kimdir?

Camdaki Kız Billur kimdir?

Nalan’ın en yakın arkadaşıdır. Yakın olmalarının sebebi, birbirlerinin tamamen zıddı olmalarıdır. Nalan, kendini Billur’un yanında iyi ve rahat hisseder. Billur için bu hayatta imkansız diye bir şey yoktur. Dünyanın dayattığı tüm kalıpları rahatça sorgulayabilen, açık fikirli biridir. Kendine defalarca fazla itina gösterir.

Merve Polat kimdir?

Merve Polat İstanbul’da doğup büyümüştür. Genç oyuncu 1990’da dünyaya geldi. Minik yaştan beri oyunculuk mesleğine alaka duyduğunu söyleyen Merve Polat, Marmara Üniversitesi’nde tarih okuduktan daha sonra Yüksek Lisansını ise Kadir Has Üniversitesinin Film ve Drama bölümünde gerçekleştirmiştir. Merve Polat Camdaki Kız Billur karakterini canlandırmaktadır.

 

Bir önceki yazımız olan Camdaki Kız Feride kimdir, gerçek adı ne? Nur Sürer hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde camdaki kız, camdaki kız feride ve feri baycu güler hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.