Genel Blog

Camdaki Kız dizisi Cana kimdir, gerçek adı ne? Hande Ataizi hangi dizilerde oynadı?

14

Camdaki Kız dizisi Cana kimdir, gerçek adı ne? Hande Ataizi hangi dizilerde oynadı?

KANAL D’nin her Perşembe ekrana gelen Camdaki Kız dizisi ile ilgili bilgiler araştırılıyor. Dizinin oyuncuları ilgiyle merak ediliyor. Peki fakat Camdaki Kız Cana kimdir?

Camdaki Kız Cana kimdir?

Ülkenin en meşhur işadamlarından birinin kızıdır. Evlidir ve iki oğlu vardır. Cana neşelendirici, her şeyi dalgaya alabilen, pozitif ve tüm olaylara kendine has bakış açısı olan bir kadındır.

Hande Ataizi kimdir?

Hande Ataizi, 2 Eylül 1973 tarihinde Bursa’da dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. 1996 yılında ‘Mum Kokulu Kadınlar’ filmiyle ünlenmiş ve daha birincil filminde gösterdiği oyunculuk performansıyla ‘Altın Portakal’ en iyi kadın oyuncu ödülünü almıştır.
Hande Ataizi, Cem Davran’la birlikte pek fazla dizi, film ve şov programı projesinde yer aldı. 

Farklı Alanlara Yönlendirilmiş olaylarla magazin gündeminde yer alan oyuncu, Özel Hayatlar adlı tiyatro oyununda Kâinat Ünal ile oynamıştır. Bir dönem, TNT’de yayınlanan Dest-i İzdivaç’ı sunmuştur. 2012 yılında Star’da yayınlanan Farklı Kimse Sana adlı yarışmada program da jüri üyeliği yapmıştır.

 

Bir önceki yazımız olan Camdaki Kız dizisi Billur kimdir, gerçek adı ne? Merve Polat hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde camdaki kız dizisi, camdaki kız dizisi fragman ve camdaki kız dizisi hangi kanalda hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.