Genel Blog

Camdaki Kız dizisi Döndü kimdir, gerçek adı ne? Feri Baycu Güler hangi dizilerde oynadı?

19

Camdaki Kız dizisi Döndü kimdir, gerçek adı ne? Feri Baycu Güler hangi dizilerde oynadı?

KANAL D’nin her Perşembe ekrana gelen Camdaki Kız dizisi ile ilgili bilgiler araştırılıyor. Dizinin oyuncuları ilgiyle merak ediliyor. Peki fakat Camdaki Kız Döndü kimdir?

Camdaki Kız Döndü kimdir?

Koroğlu köşkünün tek hizmetçisidir. Gülcihan’ın hemşerisidir. Gülcihan’ı genç kızlık zamanlarından beri tanımaktadır. Şen, eğlenceli, hoş sohbet, komik bir kadındır. Her durum ve insan için defalarca bir tespiti vardır. Rivayet yapmayı çok sever.

Feri Baycu Güler kimdir?

Feri Baycu Güler, 1976 yılında İstanbul’da doğmuştur. Eğitimini İstanbul Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini 2012 yılında rol aldığı Aşkın Halleri dizisi ile yaşayan; Altınsoylar, Çifte Saadet ve Erkenci Kuş dizilerinde rol almıştır. Tiyatro hayatını da sürdüren Feri Güler bir yanlamasına yapımcılık yaparken öte yandan, Mamart Tiyatro’nun genel sanat yönetmenliğini yapmaktadır. Bunun yanı sıra en son rol aldığı oyunlar; Nereye Gitti Tüm Çiçekler? Ve Tartuffe’dür.

Bir önceki yazımız olan Camdaki Kız dizisi Cana kimdir, gerçek adı ne? Hande Ataizi hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde camdaki kız dizisi, camdaki kız dizisi fragman ve camdaki kız dizisi hangi kanalda hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.