Genel Blog

Camdaki Kız dizisi ne zaman başlıyor, hangi kanalda? Camdaki Kız konusu ve oyuncu kadrosu: Burcu Biricik kimdir?

21

Camdaki Kız dizisi ne zaman başlıyor, hangi kanalda? Camdaki Kız konusu ve oyuncu kadrosu: Burcu Biricik kimdir?

Gülseren Budayıcıoğlu’nun romanından uyarlanan Camdaki Kız dizisi, yakında izleyici ile buluşacak. Yeni dizi Camdaki Kız’da başrol Burcu Biricik’in oldu. Meşhur oyuncu ile uzlaşma sağladı. Bu sezon Kırmızı Oda dizisinde Boncuk karakteri ile izleyicileri derinden etkileyen oyuncu, yeni dizisi için birincil pozunu da Camdaki Kız romanı ile verdi. 

Camdaki Kız konusu nedir?

Biricik, daha önce görülmemiş bir aşk hikayesini bizlere anlatacak dizinin belli başlı karakteri Nalan’ı canlandıracak. Başarılı oyuncu, hayatta yaptığı tercihlerle, izleyiciyi aşka yepyeni bir pencereden baktıracak Nalan karakterinde herkesi kendine hayran bırakacak.  “Neden aşık oluruz? Peki kime aşık oluruz? Aşık olduğumuz kişilerde bizi çeken nedir?” Camdaki Kız, ola ki de bugüne dek kendimize hiç sormadığımız bu soruları sordurarak izleyenleri bir iç hesaplaşmayla baş başa bırakacak.

Camdaki Kız dizisi ne süre başlıyor, hangi kanalda?

Camdaki Kız dizisinin oyuncu kadrosu ve yayınlama günü az önce emin yok. Dizi Kanal D ekranlarında başlayacak.

602e2249b57f15018c780432

Burcu Biricik kimdir?

Burcu Biricik, 4 Mayıs 1989 yılında Antalya Elmalı’da dünyaya gelmiştir. Burcu Biricik, lisans eğitimini İzmir Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümü’nde tamamlamıştır. Üniversite yıllarında Bornova Belediyesi Kent Tiyatrosu’nda çalışmaya başlamıştır. İkinin Biri, Ihtiyar Hanımın Ziyareti, Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım, Yedi Kocalı Hürmüz gibi dağıtılmış oyunlarda ve kısa filmlerde rol almıştır.

2006 yılında Antalya’da düzenlenen çekicilik yarışmasına katılmış ve Akdeniz Kraliçesi olarak seçilmiştir. Oyunculuğun yanı sıra 2016 yılında Fazla Uzaktan Fazla Yakın filminin yönetmenliğini yapan Burcu Biricik, 2015 yılında nişanlandığı reklamcı Emre Yetkin ile 30 Temmuz 2016 tarihinde evlendi.

Bir önceki yazımız olan Reyting sonuçları 17 Şubat 2021 Çarşamba: Sadakatsiz, Kuruluş Osman, Doğduğun Ev Kaderindir dizi reytingleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yoruma kapalı.