Genel Blog

Camdaki Kız dizisi Sedat kimdir, gerçek adı ne? Feyyaz Şerifoğlu hangi dizilerde oynadı?

58

Camdaki Kız dizisi Sedat kimdir, gerçek adı ne? Feyyaz Şerifoğlu hangi dizilerde oynadı?

KANAL D’nin her Perşembe ekrana gelen Camdaki Kız dizisi ile ilgili bilgiler araştırılıyor. Dizinin oyuncuları ilgiyle merak ediliyor. Peki lakin Camdaki Kız Sedat kimdir?

Camdaki Kız Sedat kimdir?

Koroğlu ailesinin ufak oğludur. Babası kadar “bir baltaya sap olamamakla” suçlanır. Annesi onu el bebek gül bebek büyüttüğü için rahata alışkındır, şımarıktır. Lakin özünde sevgi batmış, kalbi kırık bir çocuktur. Babasına kendisini nasıl kanıtlayacağını bilememektedir. Babası göre evliliğe zorlanır ve felek karşısına Nalan’ı çıkarır.

Feyyaz Şerifoğlu kimdir?

Feyyaz Şerifoğlu, 1991 yılında Rize’de dünyaya geldi. O Ses Türkiye yarışmasında katılan “Gidene” şarkısıyla dikkatleri çekmeyi başardı. Kırmızı Oda dizinde canlandırdığı Can karakteri ile hayran kitlesini artıran Şerifoğlu, Tekirdağ Çorlu’da Tekstil Mühendisliği mezunudur. Feyyaz Şerifoğlu, 2014 yılında Behzat Gerçeker öncülüğünde Enbe Orkestrası ile başladığı kariyer yolculuğuna çoğu meşhur sanatçıyla sahne hayatına devam etti. Ajda Pekkan’ın Harbiye Açıkhava, Bostancı Davet Merkezi ,Antik Tiyatro ve kayda değer organizasyonlarında vokalistlik yaptı.

Bir önceki yazımız olan Camdaki Kız dizisi Döndü kimdir, gerçek adı ne? Feri Baycu Güler hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde camdaki kız dizisi, camdaki kız dizisi fragman ve camdaki kız dizisi hangi kanalda hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.