Genel Blog

Camdaki Kız Döndü kimdir, gerçek adı ne? Feri Baycu Güler hangi dizilerde oynadı?

23

Camdaki Kız Döndü kimdir, gerçek adı ne? Feri Baycu Güler hangi dizilerde oynadı?

KANAL D’nin her Perşembe ekrana gelen Camdaki Kız dizisi ile ilgili bilgiler araştırılıyor. Dizinin oyuncuları merakla merak ediliyor. Peki lakin Camdaki Kız Döndü kimdir?

Camdaki Kız Döndü kimdir?

Koroğlu köşkünün tek hizmetçisidir. Gülcihan’ın hemşerisidir. Gülcihan’ı genç kızlık zamanlarından beri tanımaktadır. Neşeli, eğlenceli, hoş sohbet, komik bir kadındır. Her koşul ve insan için daima bir tespiti vardır. Rivayet yapmayı fazla sever.

Feri Baycu Güler kimdir?

Feri Baycu Güler, 1976 yılında İstanbul’da doğmuştur. Eğitimini İstanbul Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini 2012 yılında rol aldığı Aşkın Halleri dizisi ile yaşayan; Altınsoylar, Çifte Saadet ve Erkenci Kuş dizilerinde rol almıştır. Tiyatro hayatını da sürdüren Feri Güler bir yana yapımcılık yaparken öte taraftan, Mamart Tiyatro’nun genel sanat yönetmenliğini yapmaktadır. Bunun yanı sıra en son rol aldığı oyunlar; Nereye Gitti Tüm Çiçekler? Ve Tartuffe’dür.

Bir önceki yazımız olan Camdaki Kız Rafet kimdir, kaç yaşında? Tamer Levent hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde camdaki kız, camdaki kız rafet ve rafet hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.