Genel Blog

‘Camdaki Kız’ ekranın ve sosyal medyanın birincisi

21

'Camdaki Kız' ekranın ve sosyal medyanın birincisi

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan ve hakiki bir yaşam hikayesinin anlatıldığı ‘Camdaki Kız’ın 22 Nisan Perşembe akşamı ekrana gelen üçüncü bölümü tekrar merakla izlendi. Kantar Media’nın verilerine tarafından; AB kategorisinde 11.18 reyting, 22.71 izlenme payı, ABC1 kategorisinde ise 10.36 reyting 19.70 izlenme payı ile günün en çok izlenen yapım oldu.

Camdaki Kız, sosyal medyanın da kısa sürede gündemine oturdu. Twitter’da #CamdakiKız etiketi Türkiye listesinin birincil esnasında yer aldı. Dizi yayınlandığı zaman her tarafında da TT de üst sıralardaydı.

‘Nalan’ karakterini Burcu Biricik’in canlandırdığı dizinin oyuncu kadrosunda; Ihtilal Yakut, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent ve Tuğrul Tülek gibi başarılı isimler rol alıyor. Senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu’nun kaleme aldığı dizinin yönetmenliğini ise Nadim Zorlama üstleniyor.

‘Camdaki Kız’ dizisi, yeni bölümleri ile her Perşembe Kanal D’de.

Bir önceki yazımız olan İsmail Hacıoğlu ve Merve Çağıran tatilden döndü başlıklı makalemizde duygu hacıoğlu, duygu kumarki ve kardelen hacıoğlu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.