Genel Blog

Camdaki Kız Hafize kimdir, gerçek adı ne? Nihal Menzil hangi dizilerde oynadı?

32

Camdaki Kız Hafize kimdir, gerçek adı ne? Nihal Menzil hangi dizilerde oynadı?

KANAL D’nin her Perşembe ekrana gelen Camdaki Kız dizisi ile ilgili bilgiler araştırılıyor. Dizinin oyuncuları ilgiyle merak ediliyor. Peki ama Camdaki Kız Hafize kimdir?

Camdaki Kız Hafize kimdir?

Feride ve Adaletli’in evlerinde çalışan yardımcılarıdır. Nalan’ın doğduğu günden beri bakıcısıdır. Feride’nin sözünden çıkmaz. Adaletli’e ise büyük bir sevgi duyar. Kendini Nalan’a adamıştır ve bundan nedeniyle mutludur. Nalan’ın daha mutlu yaşayabileceği bir evlilik yapması en büyük hayalidir. Ailenin karanlık geçmişindeki sırrı bilen üçüncü kişidir.

Nihal Menzil kimdir?

Camdaki Kız dizisinde Hafize’yi canlandıran Nihal Menzil’in babası subaydır. Babasının subay olması nedeniyle eğitimini değişik illerde bölünmelerle tamamlayabilen Menzil, Haydarpaşa Afiyet Koleji’nde okurken ailesi kadar evlendirildi. Eşini bir trafik kazasında yitirmesinden sonradan tezgahtarlık, sekreterlik, anketörlük, kitap pazarlaması, radyo programcılığı, haber spikerliği, vokalistlik gibi farklı alanlara yönlendirilmiş işlerde çalıştı. Sigorta poliçesi satarken bir tesadüf sonucu, oyunculuk teklifi alarak Sıcağı Sıcağına adlı programda birincil rolünü oynadı. İkinci Bahar adlı dizide yakaladığı başarıyı, Asmalı Konak dizisinde sürdürdü. Boyu 1.78 m dir.

Bir önceki yazımız olan Camdaki Kız Selen kimdir, gerçek adı ne? Selma Ergeç hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde camdaki kız, camdaki kız selen ve kanal d hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.