Genel Blog

Camdaki Kız korse ne anlama geliyor? Nalan neden korse giyiyor?

30

Camdaki Kız korse ne anlama geliyor? Nalan neden korse giyiyor?

Kanal D’nin, yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği iddialı projesi Camdaki Kız’ın birincil bölümü 8 Nisan Perşembe akşamı ekran macerasına başladı. Burcu Biricik’in canlandırdığı Nalan karakteri dizinin ilk sahnesi ile büyük ses getirdi. Diziyi izleyenler ‘Camdaki Kız korse nedir, ne anlama geliyor, neden giyilir?’ gibi konuları araştırıyor. İşte Camdaki Kız Nalan niçin korse giyiyor sorusunun yanıtı…

Camdaki Kız korse ne anlayış geliyor?

Camdaki Kız dizisinde Nalan banyodan sonra korse giymektedir. Dizinin izleyicileri Camdaki Kız korse nedir? sorusunu araştırıyor. Nalan neden korse giyiyor sorusunun yanıtı ise izledikçe belli olacaktır. aniden geçmişi hatırlayan Nalan’ın ilk regl olduğu dönemi hatırlarken annesinin, “Bunu da giyeceksin. Her genç kıza bu yaşlarda başlar. Namusunla evlenene değin bu giyilecek.” demesi Nalan’ın niçin korse giydiği yanıtı olarak verilmektedir. Feride bayan ne yaşamıştı da Nalan’ı bu şekilde yetiştirdi hemen şimdi ortaya çıkmadı.

Nalan’ı nefesini kesecek kadar sıkı bir korse giydiren anne Feride’nin, “Kendini erkeklerden korumalısın. Nikah memurunun karşısına çıkana değin kimsenin sana dokunmasına izin vermeyeceksin. Eğer öyle bir şey yaparsan, seni evlatlıktan reddederim. Benden dar bir şey yaparsan nasıl olsa duyarım, sana dünyayı zindan ederim.” dedi. 

Bir önceki yazımız olan Camdaki Kız (baba) Rafet gerçekte kimdir? Tamer Levent kaç yaşında,hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde camdaki kız, camdaki kız rafet ve izmir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.