Genel Blog

Camdaki Kız korse nedir? Camdaki Kız korse ne anlama geliyor? Nalan neden korse giyiyor?

66

Camdaki Kız korse nedir? Camdaki Kız korse ne anlama geliyor? Nalan neden korse giyiyor?

Kanal D’nin, yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği iddialı projesi Camdaki Kız’ın birincil bölümü 8 Nisan Perşembe akşamı ekran macerasına başladı. Burcu Biricik’in canlandırdığı Nalan karakteri dizinin ilk sahnesi ile büyük ses getirdi. Diziyi izleyenler ‘Camdaki Kız korse nedir, ne kavrayış geliyor, niçin giyilir?’ gibi konuları araştırıyor. İşte Camdaki Kız Nalan niçin korse giyiyor sorusunun yanıtı…

Camdaki Kız korse ne anlama geliyor?

Camdaki Kız dizisinde Nalan banyodan daha sonra korse giymektedir. Dizinin izleyicileri Camdaki Kız korse nedir? sorusunu araştırıyor. Nalan neden korse giyiyor sorusunun yanıtı ise izledikçe kesin olacaktır. bir anda geçmişi hatırlayan Nalan’ın ilk regl olduğu dönemi hatırlarken annesinin, “Bunu da giyeceksin. Her genç kıza bu yaşlarda başlar. Namusunla evlenene dek bu giyilecek.” demesi Nalan’ın neden korse giydiği yanıtı olarak verilmektedir. Feride hanım ne yaşamıştı da Nalan’ı bu şekilde yetiştirdi demin ortaya çıkmadı.

Nalan’ı nefesini kesecek kadar sıkı bir korse giydiren anne Feride’nin, “Kendini erkeklerden korumalısın. Düğün memurunun karşısına çıkana değin kimsenin sana dokunmasına izin vermeyeceksin. Eğer o kadar bir şey yaparsan, seni evlatlıktan reddederim. Benden bakımlı bir şey yaparsan nasıl olsa duyarım, sana dünyayı zindan ederim.” dedi. 

Bir önceki yazımız olan Mehmet Ali Sarı kimdir, kaç yaşında? Kur'an-I Kerim'i Güzel Okuma Yarışması jürileri belli oldu! başlıklı makalemizde mehmet ali sarı, mehmet ali sarı hoca ve mehmet ali sarı hoca kimdir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.