Genel Blog

Camdaki Kız Levent kimdir, gerçek adı ne? Tuğrul Tülek hangi dizilerde oynadı?

9

Camdaki Kız Levent kimdir, gerçek adı ne? Tuğrul Tülek hangi dizilerde oynadı?

KANAL D’nin her Perşembe ekrana gelen Camdaki Kız dizisi ile ilgili bilgiler araştırılıyor. Dizinin oyuncuları ilgiyle merak ediliyor. Peki fakat Camdaki Kız Levent kimdir?

Camdaki Kız Levent kimdir?

Selen’in kocasıdır. Vaktinde fazla zengin olan babası, o evlendikten daha sonra iflas edince, cemiyet hayatında adı sıfırlanmış bir ailenin oğlu haline gelmiştir. Ailesinin yaşadığı büyük yıkımdan daha sonra kaybettiği prestiji, Selen’in kocası ve Rafet Koroğlu’nun damadı olarak tekrar kazanmaya çalışmaktadır. çoğunlukla her şeyi, her durumu küçümseyen bir ifadeyle tedarik eden Zafer, dışardan bakıldığında hiçbir şeyi takmayan bir adam gibi görünmektedir.

Tuğrul Tülek kimdir?

Camdaki Kız dizisinde Levent karakterine yaşam veren, 44 yaşında olan ve 1976 senesinde Bursa’da dünyaya gelen Tuğrul Tülek, 1999 yılında Uludağ Üniversitesi İngilizce öğretmenliği Bölümü’nden mezun olana kadar benzer şehirde yaşamıştır. 2002 senesinde ikinci lisans eğitimini yerine getirmek üzere Anadolu Üniversitesi Konservatuvar Bölümü’nde oyunculuk kültürlü olan Tülek, eğitiminin son senesini metamorfoz öğrencisi olarak Polonya’da Akademia Teatralna Im Aleksandra Zelwerowicza’ da geçirmiştir. Türkiye’ye döner dönmez 2007 senesinde DOT’un seçmelerini kazanmış ve sonrasında Kürklü Merkür kadrosuna katılmıştır. O zamandan beri DOT da oyunculuğa devam etmekte olan oyuncu, 2011-12 sezonunda ise yönetmenliğini yaptığı birincil oyun yeniden DOT sahnesinde seyirciyle buluşmuştur. Dağıtılmış televizyon dizilerinde rol almış ve sunuculuk yapmıştır. Diğer Dilde Aşk, Bir Avuç Deniz, Monsters’ Dinner ve Bu Son Olsun gibi sinema filmlerinde rol almıştır.

 

Bir önceki yazımız olan Alev Alev Ömer kimdir, gerçek adı ne? Cihangir Ceyhan kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde alev alev dizisi, cihangir ceylan ve cihangir ceylan nereli hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.