Genel Blog

Camdaki Kız Muzaffer kimdir? Camdaki Kız Muzo gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

4.466

Camdaki Kız Muzaffer kimdir? Camdaki Kız Muzo gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Güzelliğiyle göz dolduran, saf ve naif karakteriyle sevilen, küçüklüğünden bu yanlamasına el bebek gül bebek büyütülen, dıştan bakıldığında kusursuz bir hayatı olan Nalan’ın; annesi ve bakıcısı tarafından yıkanıp, hazırlandığı sahneler “Camdaki Kız”ın tanıtımına damga vurdu. Etkileyici müziği ile de uyarı çeken tanıtımda beyazlar içindeki Nalan’ın üzücü hali merak uyandırdı.

Gülseren Budayıcıoğlu’nun benzer isimli romanından uyarlanan, hakiki bir aşk hikayesinin konu alındığı Camdaki Kız’da; Nalan karakterini Burcu Biricik’in canlandırıyor. Başarılı oyuncu kadrosuyla göz dolduran dizide Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent ve Tuğrul Tülek rol alıyor.

Camdaki Kız Muzo kimdir?

Camdaki Kız dizisinde Muzaffer karakteri evin oğullarından birisidir.

Bir önceki yazımız olan Camdaki Kız dizisi Nalan kimdir, gerçek adı ne? Burcu Biricik hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde camdaki kız dizisi, camdaki kız dizisi fragman ve camdaki kız dizisi hangi kanalda hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.