Genel Blog

Camdaki Kız Muzo kimdir, gerçek hikayesi nedir? Camdaki Kız Muzaffer sırtına ne oldu? Enis Arıkan kaç yaşında nereli?

40

Camdaki Kız Muzo kimdir, gerçek hikayesi nedir? Camdaki Kız Muzaffer sırtına ne oldu? Enis Arıkan kaç yaşında nereli?

Güzelliğiyle göz dolduran, saf ve naif karakteriyle sevilen, küçüklüğünden bu yandan el bebek gül bebek büyütülen, dışarıdan bakıldığında kusursuz bir hayatı olan Nalan’ın; annesi ve bakıcısı göre yıkanıp, hazırlandığı sahneler “Camdaki Kız”ın tanıtımına damga vurdu. Güzel müziği ile de uyarı çeken tanıtımda beyazlar içindeki Nalan’ın hazin hali merak uyandırdı.

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan, reel bir aşk hikayesinin konu alındığı Camdaki Kız’da; Nalan karakterini Burcu Biricik’in canlandırıyor. Başarılı oyuncu kadrosuyla göz dolduran dizide Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent ve Tuğrul Tülek rol alıyor.

Camdaki Kız Muzo kimdir?

Camdaki Kız dizisinde Muzaffer karakteri evin oğullarından birisidir. Kitaptaki bilgilere kadar; Muzaffer ailenin minik oğludur. Önce Sedat, sonradan Suat ve en son Muzaffer doğmuştur. Dizide kitaptaki Suat, Selen karakterine dönüşmüştür. Kitapta Hayri’nin anlattığı bilgilere göre; Muzaffer için kitapta Kambur Muzo denilmektedir. Hiç görülmez, odası uzay istasyonu gibidir. Koroğlu ondan utanır. Muzaffer ve Suat ikizdir, annesinin karnındayken Suat Muzaffer’in üzerinde kalmıştır ve o yüzden kamburdur. 

Camdaki Kız Muzaffer sahiden kim?

Camdaki Kız dizisinde Muzaffer karakterine Enis Arıkan’ın yaşam vereceği iddia edildi. Camdaki Kız dizisinde Muzaffer köşkün en minik oğludur ve bilişim dünyasıyla içli dışlıdır.

60786989b57f15092c284e4e

Enis Arıkan kimdir?

Enis Arıkan, 3 Ocak 1983 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuarı Tiyatro Bölümü ve Veri Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları Performans Bölümü’nden mezun oldu. Şebnem Bozoklu ve Ezgi Ara Verme gibi o kadar fazla ünlü isimle sınıf arkadaşı olan Enis Arıkan, birçok reklam projesinde rol bölge aldı.

İlk dizi kariyerine 1998 yapımı Aynalı Tahir dizisi başlayan Enis Arıkan, bu dizi arkasından Çekirdek Aile, Bayan İsterse, Genco, Aşk ve Canice, Cesur Hemşire ve Yaşam Ağacı gibi pek çok projede yer aldı. Enis Arıkan ana çıkışını ise başrollerini Gürse Birsel, Sarp Apak, Hasibe Eren ve Cengiz Bozkurt’un yaptığı Jet Sosyete dizisiyle yaptı. Bu dizide canlandırdığı Tony karakteriyle dikkatleri üstüne çeken Enis Arıkan, skeç tadındaki Youtube ve instagram videolarıyla da gündeme geliyor.

Bir önceki yazımız olan Bir Zamanlar Kıbrıs bu akşam var mı, neden yok? 22 Nisan 2021 Bir Zamanlar Kıbrıs yeni bölüm saat kaçta? başlıklı makalemizde bir zamanlar kıbrıs, bir zamanlar kıbrıs 1 bölüm full izle ve bir zamanlar kıbrıs 2 bölüm full izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.