Genel Blog

Camdaki Kız Muzo kimdir, Muzaffer hastalığı ne? Camdaki Kız Muzo gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

50

Camdaki Kız Muzo kimdir, Muzaffer hastalığı ne? Camdaki Kız Muzo gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Güzelliğiyle göz dolduran, saf ve naif karakteriyle sevilen, küçüklüğünden bu yana el bebek gül bebek büyütülen, dıştan bakıldığında hatasız bir hayatı olan Nalan’ın; annesi ve bakıcısı kadar yıkanıp, hazırlandığı sahneler “Camdaki Kız”ın tanıtımına damga vurdu. Etkileyici müziği ile de dikkat çeken tanıtımda beyazlar içindeki Nalan’ın üzücü hali merak uyandırdı.

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan, gerçek bir aşk hikayesinin konu alındığı Camdaki Kız’da; Nalan karakterini Burcu Biricik’in canlandırıyor. Başarılı oyuncu kadrosuyla göz dolduran dizide Ihtilal Yakut, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Printer, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent ve Tuğrul Tülek rol alıyor.

Camdaki Kız Muzo kimdir?

Camdaki Kız dizisinde Muzaffer karakteri evin oğullarından birisidir. Kitaptaki bilgilere tarafından; Muzaffer ailenin küçük oğludur. Önce Sedat, sonra Suat ve en son Muzaffer doğmuştur. Dizide kitaptaki Suat, Selen karakterine dönüşmüştür. Kitapta Hayri’nin anlattığı bilgilere kadar; Muzaffer için kitapta Kambur Muzo denilmektedir. Hiç görülmez, odası uzay istasyonu gibidir. Koroğlu ondan utanır. Muzaffer ve Suat ikizdir, annesinin karnındayken Suat Muzaffer’in üzerinde kalmıştır ve o yüzden kamburdur. 

Camdaki Kız Muzaffer doğrusu kim?

Camdaki Kız dizisinde Muzaffer karakterine Enis Arıkan’ın yaşam vereceği iddia edildi. Camdaki Kız dizisinde Muzaffer köşkün en minik oğludur ve bilişim dünyasıyla içli dışlıdır.

Bir önceki yazımız olan Korse nedir? Camdaki Kız korse ne anlama geliyor? Nalan neden korse giyiyor? başlıklı makalemizde camdaki kız, camdaki kız korse ve camdaki kız korse nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.