Genel Blog

Camdaki Kız Muzo kimdir, Muzaffer hastalığı ne? Enis Arıkan kaç yaşında? İŞTE O FRAGMAN!

36

Camdaki Kız Muzo kimdir, Muzaffer hastalığı ne? Enis Arıkan kaç yaşında? İŞTE O FRAGMAN!

Güzelliğiyle göz dolduran, saf ve naif karakteriyle sevilen, küçüklüğünden bu yana el bebek gül bebek büyütülen, dışarıdan bakıldığında kusursuz bir hayatı olan Nalan’ın; annesi ve bakıcısı göre yıkanıp, hazırlandığı sahneler “Camdaki Kız”ın tanıtımına damga vurdu. Etkileyici müziği ile de dikkat çeken tanıtımda beyazlar içindeki Nalan’ın üzücü hali merak uyandırdı.

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan, hakiki bir aşk hikayesinin konu alındığı Camdaki Kız’da; Nalan karakterini Burcu Biricik’in canlandırıyor. Başarılı oyuncu kadrosuyla göz dolduran dizide Köklü Değişiklik Yakut, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Printer, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent ve Tuğrul Tülek rol alıyor.

Camdaki Kız Muzo kimdir?

Camdaki Kız dizisinde Muzaffer karakteri evin oğullarından birisidir. Kitaptaki bilgilere kadar; Muzaffer ailenin ufak oğludur. Önce Sedat, daha sonra Suat ve en son Muzaffer doğmuştur. Dizide kitaptaki Suat, Selen karakterine dönüşmüştür. Kitapta Hayri’nin anlattığı bilgilere tarafından; Muzaffer için kitapta Kambur Muzo denilmektedir. Hiç görülmez, odası uzay istasyonu gibidir. Koroğlu ondan utanır. Muzaffer ve Suat ikizdir, annesinin karnındayken Suat Muzaffer’in üstünde kalmıştır ve o yüzden kamburdur. 

Camdaki Kız Muzaffer gerçekte kim?

Camdaki Kız dizisinde Muzaffer karakterine Enis Arıkan’ın yaşam vereceği iddia edildi. Camdaki Kız dizisinde Muzaffer köşkün en minik oğludur ve bilişim dünyasıyla içli dışlıdır.

60786989b57f15092c284e4e

Bir önceki yazımız olan Mavera Aytolu kimdir, gerçek adı nedir? Nur Berfin Çiroğlu kaç yaşında? başlıklı makalemizde mavera, mavera aytolu ve nur berfin çiroğlu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.