Genel Blog

Camdaki Kız oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte tam kadro Camdaki Kız oyuncu kadrosu!

17

Camdaki Kız oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte tam kadro Camdaki Kız oyuncu kadrosu!

Kanal D’nin, yapımcılığını OGM Pictures’ın üstlendiği yeni ve iddialı dizisi Camdaki Kız’ın ekibi ön hazırlıkların gerisinde sete çıktı. Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan, hakiki bir aşk hikayesinin konu alındığı Camdaki Kız dizisinin çekimleri başladı. Ön hazırlık sürecini tamamlayan ekip, geçtiğimiz günlerde kayıta başladı.

“Niçin aşık oluruz? Peki kime aşık oluruz? Aşık olduğumuz kişilerde bizi çeken nedir?” Camdaki Kız, bugüne kadar olur ya de kendimize hiç sormadığımız bu soruları sordurarak izleyenleri bir iç hesaplaşmayla baş başa bırakacak.

Yönetmenliğini Nadim Baskı’ün üstlendiği, senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu’nun kaleme aldığı, başrollerini; Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu’nun paylaştığı Camdaki Kız dizisinin yapımcılığını OGM Pictures üstleniyor. Camdaki Kız düzgün hikayesiyle izleyici kadar merak ediliyor. Peki fakat Camdaki Kız dizisinin oyuncuları kim?

Peki fakat Camdaki Kız dizisinin oyuncuları kim?

Camdaki Kız dizisi oyuncuları kimdir? sorusu çoğunlukla araştırılıyor. Camdaki Kız oyuncu kadrosundaki isimler haberimizde.

Camdaki Kız Dizisi Hikayesi ve Oyuncuları

Nalan karakterini Burcu Biricik’in canlandırdığı Camdaki Kız’ın oyuncu kadrosunda; Ihtilal Yakut, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Printer, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç,  Şerif Erol, Tamer Levent ve Tuğrul Tülek yer alıyor.

Camdaki Kız Nalan (Burcu Biricik) kimdir?

Burcu Biricik, 4 Mayıs 1989 yılında Antalya Elmalı’da dünyaya gelmiştir. Burcu Biricik, lisans eğitimini İzmir Ege Üniversitesi Kazıbilim Bölümü’nde tamamlamıştır. Üniversite yıllarında Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda çalışmaya başlamıştır. İkinin Biri, Ihtiyar Hanımın Ziyareti, Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım, Yedi Kocalı Hürmüz gibi çeşitli oyunlarda ve kısa filmlerde rol almıştır.

2006 yılında Antalya’da düzenlenen güzellik yarışmasına katılmış ve Akdeniz Kraliçesi olarak seçilmiştir.

Oyunculuğun yanı sıra 2016 yılında Fazla Uzaktan Artı Yakın filminin yönetmenliğini yapan Burcu Biricik, 2015 yılında nişanlandığı reklamcı Emre Yetkin ile 30 Temmuz 2016 tarihinde evlendi.

Son olarak Kırmızı Oda’da Boncuk’a hayat veren Burcu Biricik, 1.70 metre boyunda, 53 kilo ve Boğa burcudur.

Camdaki Kız Feyyaz Şerifoğlu kimdir?

Feyyaz Şerifoğlu, 1991’de Rize’de doğmuştur. O Ses Türkiye yarışmasında katılan “Gidene” şarkısıyla dikkatleri çekmeyi başardı. Kırmızı Oda dizinde canlandırdığı Can karakteri ile hayran kitlesini artıran Şerifoğlu, Tekirdağ Çorlu’da Dokuma Mühendisliği mezunudur.

Ajda Pekkan’ın sesi ile dikkatini çekti. Uzun süre Ajda Pekkan’ın vokalistliğini yapan Feyyaz’ın “Gidene” adlı birincil single’ına çektiği klip, YouTube’da 1 milyon izlenme sayısına ulaştı.

 

Bir önceki yazımız olan Camdaki Kız yazarı Gülseren Budayıcıoğlu klinik ücreti seans fiyatı merak ediliyor! Camdaki Kız Gülseren Budayıcıoğlu kimdir, evli mi? başlıklı makalemizde camdaki kız romanının yazarı, camdaki kız yazarı ve camdaki kız yazarı kim hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.