Genel Blog

Camdaki Kız Sedat Mazoşist mi narsist mi? Camdaki Kız Sedat kimdir, hastalığı ne? Feyyaz Şerifoğlu hangi dizilerde oynadı?

49

Camdaki Kız Sedat Mazoşist mi narsist mi? Camdaki Kız Sedat kimdir, hastalığı ne? Feyyaz Şerifoğlu hangi dizilerde oynadı?

KANAL D’nin her Perşembe ekrana gelen Camdaki Kız dizisi ile ilgili bilgiler araştırılıyor. Dizinin oyuncuları merakla merak ediliyor. Peki ama Camdaki Kız Sedat kimdir?

Camdaki Kız Sedat kimdir?

Koroğlu ailesinin küçük oğludur. Babası göre “bir baltaya sap olamamakla” suçlanır. Annesi onu el bebek gül bebek büyüttüğü için rahata alışkındır, şımarıktır. Ama özünde sevgi dolu, kalbi kırık bir çocuktur. Babasına kendisini nasıl kanıtlayacağını bilememektedir. Babası tarafından evliliğe zorlanır ve alın yazısı karşısına Nalan’ı çıkarır.

Feyyaz Şerifoğlu kimdir?

Feyyaz Şerifoğlu, 1991 yılında Rize’de dünyaya geldi. O Ses Türkiye yarışmasında katılan “Gidene” şarkısıyla dikkatleri çekmeyi başardı. Kırmızı Oda dizinde canlandırdığı Can karakteri ile hayran kitlesini artıran Şerifoğlu, Tekirdağ Çorlu’da Dokuma Mühendisliği mezunudur. Feyyaz Şerifoğlu, 2014 yılında Behzat Gerçeker öncülüğünde Enbe Orkestrası ile başladığı kariyer yolculuğuna birçok meşhur sanatçıyla sahne hayatına devam etti. Ajda Pekkan’ın Harbiye Açıkhava, Bostancı Gösteri Merkezi ,Antik Tiyatro ve manâlı organizasyonlarında vokalistlik yaptı.

Bir önceki yazımız olan Bir Zamanlar Çukurova Gülten kimdir, kaç yaşında? Selin Genç hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yoruma kapalı.