Genel Blog

Camdaki Kız Sema kimdir, gerçek hikayesi ne? Nalan’ın gerçek annesi kim?

56

Camdaki Kız Sema kimdir, gerçek hikayesi ne? Nalan'ın gerçek annesi kim?

Camdaki Kız dizisinde Feride karakteri hayal olarak Sema karakterini görmektedir. İzleyiciler Camdaki Kız Sema kimdir sorusunun yanıtını araştırıyor. İşte Camdaki Kız Sema ile ilgili bilgiler…

Camdaki Kız Sema kimdir?

Camdaki Kız dizisinde Sema karakteri fiilen Nalan’ın reel annesidir. Nalan, ergenliğe girdiği günden itibaren annesi Feride göre sürekli denetleme edilmiş, fakat kısıtlı hayatına karşın kendisini geliştirmiş bir kızdır. Anne Feride’nin geçmişte yaşadığı, giz gibi sakladığı bir travması vardır. Bu travmanın acısını, en çok Nalan’a çektirir. Bu travma ise Nalan’ın reel annesi Sema ile ilgilidir. Benzer adı taşıyan kitaptan uyarlanan hikayeye tarafından Nalan’ın annesi öz dayısı tarafından tecavüze uğramış ve Nalan’ı dünyaya getirmiştir. Sema Nalan’ı dünyaya getirirken ölüm etmiştir. Kızının ölümü ardındaki bir daha eskisi gibi olmayan Feride, bir daha aynı şeyi yaşama korkusuyla Nalan’ın hayatını kabusa çevirmiştir.

 

Bir önceki yazımız olan Bir Zamanlar Kıbrıs 3. bölüm izle tek parça! Bir Zamanlar Kıbrıs son bölüm full izle! başlıklı makalemizde bir zamanlar kıbrıs, bir zamanlar kıbrıs 1 bölüm ve bir zamanlar kıbrıs 1 bölüm full izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.