Genel Blog

Camdaki Kız Sema kimdir, gerçek hikayesi nedir? Nalan’ın gerçek annesi kim?

35

Camdaki Kız Sema kimdir, gerçek hikayesi nedir? Nalan'ın gerçek annesi kim?

Camdaki Kız dizisinde Feride karakteri düş olarak Sema karakterini görmektedir. İzleyiciler Camdaki Kız Sema kimdir sorusunun yanıtını araştırıyor. İşte Camdaki Kız Sema ile ilgili bilgiler…

Camdaki Kız Sema kimdir?

Camdaki Kız dizisinde Sema karakteri sahiden Nalan’ın reel annesidir. Nalan, ergenliğe girdiği günden itibaren annesi Feride göre sürekli teftiş edilmiş, fakat kısıtlı hayatına karşın kendisini geliştirmiş bir kızdır. Anne Feride’nin geçmişte yaşadığı, sır gibi sakladığı bir travması vardır. Bu travmanın acısını, en fazla Nalan’a çektirir. Bu travma ise Nalan’ın reel annesi Sema ile ilgilidir. Aynı adı taşıyan kitaptan uyarlanan hikayeye kadar Nalan’ın annesi öz dayısı tarafından tecavüze uğramış ve Nalan’ı dünyaya getirmiştir. Sema Nalan’ı dünyaya getirirken ölüm etmiştir. Kızının ölümü ardından yeniden eskisi gibi olmayan Feride, bir daha benzer şeyi yaşama korkusuyla Nalan’ın hayatını kabusa çevirmiştir.

 

Bir önceki yazımız olan Camdaki Kız korse ne anlama geliyor? Nalan neden korse giyiyor? başlıklı makalemizde camdaki kız korse, camdaki kız korse giyme sahnesi ve camdaki kız korse ne hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.