Genel Blog

Camdaki Kız Tako karakteri Hamza Yazıcı kimdir, kaç yaşında?

24

Camdaki Kız Tako karakteri Hamza Yazıcı kimdir, kaç yaşında?

Kanal D ekranlarının heyecanla beklenen dizisi Camdaki Kız 8 Nisan’da yayınlama hayatına başlıyor. Oyuncu kadrosu içerisinde oldukça önemli isimlerin yer aldığı projede Çok Hoş Hareketler’in sevilen oyuncusu Hamza Yazıcı da bulunuyor. İşte Tako karakteri ile ilgili bilgiler ve Printer’nın yaşamı…

CAMDAKİ KIZ TAKO KARAKTERİ

Tako, Rafet Koroğlu’nun sağ koludur. Çocukluk yıllarından itibaren güçlünün yanında durursa bu hayatta ezilmeyeceğine karar vermiştir. Dünyada kendini yerine getirmek için bir zor silahı olarak gördüğü Rafet’in sözünden hiçbir vakit çıkmaz. Bireysel bakımına, tıraşına, saçına, üstüne başına çok ağırlık verir.

HAMZA YAZICI KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Fazla Güzel Hareketler Bunlar oyuncusu Hamza Yazıcı, kendisini şu şekilde açıklama ediyor;

1992 ‘de İstanbul’da doğdum. Biraz huysuz, birazcık tehlikeliyim. Oyunculuğu seçmenin sebebi bizde cet sporu olmasıdır. Zamanında saraylarda taklalar olsun, portakal döndürmece olsun… Kanımız da var yani. 2008’ den bu yandan sanatkâr çırak ilişkisiyle harmanlandım.

Görevimiz Komedi, Güldür Güldür Show ve Fazla Güzel Hareketler’de bulunan Yazıcı, Kolonya Cumhuriyeti filminde ise ufo karakterini canlandırmıştı.

Bir önceki yazımız olan Seda Sayan, Gelinim Mutfakta'nın 679. Bölümünde en yüksek puanı kime verdi? başlıklı makalemizde seda sayan gelinim mutfakta, seda sayan gelinim mutfakta dekolte ve seda sayan gelinim mutfakta frikik hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.