Genel Blog

‘Camdaki Kız’a izleyiciden tam not aldı

17

'Camdaki Kız'a izleyiciden tam not aldı

Gülseren Budayıcıoğlu’nun benzer adlı romanından uyarlanan ve reel bir hayat hikayesinin anlatıldığı ‘Camdaki Kız’ın 29 Nisan Perşembe akşamı ekrana gelen yeni bölümü yine ilgiyle izlendi. Kantar Media’nın verilerine kadar; AB kategorisinde 11.33 reyting ve 23.56 izlenme payı ile ABC1 kategorisinde ise 10.38 reyting ve 20.53 izlenme payı ile günün en çok izlenen üretim oldu.

‘Camdaki Kız’ın dördüncü bölümüne, Nalan ve Cana’nın ilk önce karşı karşıya geldiği dakikalar damgasını vurdu. Yaşanan fotoğraf krizinden sonradan Koroğlu Malikanesi’nde Rafet Koroğlu’nun yemek davetine gelen Nalan ve ailesi, karşılarında Cana’yı görünce şoke oldu.

Bölümün final sahnesinde ise Nalan’ın yüzüğü atmasıyla Koroğlu Malikanesindekiler dek izleyici de şoke oldu.

Nalan karakterini Burcu Biricik canlandırdığı dizinin oyuncu kadrosunda; Devir Yakut, Enis Arıkan, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent ve Tuğrul Tülek gibi başarılı isimler rol alıyor.

Senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu’nun kaleme aldığı, yönetmenliğini ise Nadim Kuvvet üstlendiği ‘Camdaki Kız’ dizisi, yeni bölümleri ile her perşembe Kanal D’de.

Bir önceki yazımız olan Kanal D Dijital özel dizisi “Girift” başlıyor... başlıklı makalemizde kanal d, kanal d dizi ve kanal d girift hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.