Genel Blog

Camdaki Kız’ın hastalığı nedir? Camdaki Kız Nalan gerçekte kimdir? Burcu Biricik kaç yaşında?

29

Camdaki Kız'ın hastalığı nedir? Camdaki Kız Nalan gerçekte kimdir? Burcu Biricik kaç yaşında?

KANAL D’nin her Perşembe ekrana gelen Camdaki Kız dizisi ile ilgili bilgiler araştırılıyor. Dizinin oyuncuları merakla merak ediliyor. Peki ama Camdaki Kız Nalan kimdir?

Camdaki Kız Nalan kimdir?

Camdaki Kız’da Nalan karakterine Burcu Biricik yaşam vermektedir. Emekli vali olan babası Adaletli ve emekli edebiyat öğretmeni olan Feride’nin tek çocuğudur. Sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini şampiyon, dünyalar güzeli bir genç kadındır. Varlık içinde yaşayan ve en iyi okullardan dereceyle mezun olmuştur. Derhal de Türkiye’nin en büyük oteller zinciri olan Koroğlu’nun şirketinde mimar olarak çalışmaktadır. Sıcakkanlı, sevgi doymuş, vicdanlı, gayretli ve yumuşak huyludur. Ilk Kez annesi ve babası elde etmek üzere herkese karşısında saygılıdır. Kurallara uyar ve katiyen aşırıya kaçmaz. Hayatını annesinin yönettiği biçimde yaşamaya alışkındır.

Burcu Biricik kimdir?

Burcu Biricik, 4 Mayıs 1989 tarihinde Antalya’da dünyaya geldi. 2006 yılında Antalya’da düzenlenen Miss Mediterranean alımlılık yarışmasında Akdeniz Kraliçesi seçildi. Lise yıllarında katıldığı Tiyatro festivalinde ödül aldıktan sonra profesyonel oyuncu olmaya karar veren Biricik, Ege Üniversitesi Arkeoloji bölümünde lisans eğitimini tamamlarken, bununla birlikte da Bornova Belediyesi Şehir Halkı Tiyatrosu’nda oyunculuk eğitimi aldı. Burcu Biricik, oyunculuk kariyerine Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda stajyer kadroda yer alarak başladı.

2007 yılında Show TV’de yayımlanan Maçolar dizisindeki ast rolle televizyonda öncelikle yer alan ad, sonra Toprağın Günlüğü kısa filmini çekti. Kanal D’de 2011 yılında yayımlanan Artiz Mektebi adlı oyunculuk yarışmasına katıldı ve burada birinciliği Alican Aytekin ile paylaştı. daha sonra Muhteşem Yüzyıl 2011 ve Ustura Kemal 2012 dizilerinde küçük roller aldı. Show TV ‘de yayımlanan Düşman Kardeşler 2012 dizisindeki Derya adlı Trakyalı bir kızı canlandırdı. Oyuncu, TRT 1’de yayımlanan Beni Böyle Sev dizisinde Seda karakterini canlandırmış ve farklı alanlara yönlendirilmiş reklâm filmlerinde oynamıştır.

Biricik 2014 yılının Kasım ayında Kanal D’de başlayan Itibar Meselesi dizisinde Kübra karakterine can verdi. 2015-2017 yılları arasında Kanal D’de yayınlanan Yaşam Şarkısı’nda Hülya karakterini canlandırdı. 2016 yılında Emre Yetkin’le evlendi. 2019 yılında yayınlanan Çiçero isimli sinema filminde Erdal Beşikçioğlu ile başrolü paylaştı. Benzer sene Kuzgun dizisinde rol aldı.. 2020 yılında Kırmızı Oda dizisinde konuk oyuncu olarak yer aldı. Yeniden 2021’de Fatma dizisinin çekimlerini tamamladı. Son olarak Camdaki Kız dizisinde başrol karakteri olan “Nalan” karakterini canlandırıyor.

 

Bir önceki yazımız olan Camdaki Kız nerede çekiliyor? Camdaki Kız ev, köşk, yalı sahneleri nerede çekildi? başlıklı makalemizde camdaki kız nerede, camdaki kız nerede çekildi ve camdaki kız nerede çekiliyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.