Genel Blog

Can You RUN it

30

Can You RUN it

Can You RUN it eğer bilgisayarınızın bir oyunu çalıştırıp çalıştıramayacağından muhakkak olamıyorsanız faydalanabileceğiniz bir web servisi.

Aktüel bir internet tarayıcısı üstünde tamamen ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz bu servis esas olarka bilgisayarınızı analiz ediyor ve size bilgisayarınızın oynamak istediğiniz oyunu çalıştırmak için tatmin edici teçhizat özelliklerine sahip olup olmadığını söylüyor. Bu servis sisteminizi analiz etmenin yanısıra oyunların en az ve önerilen sistem gereksinimlerini de size listeleyebilmekte.

Can You RUN it’in oyun arşivinin epey geniş olduğunu ve sistemin sık aralıklarla güncellenerek yeni oyunların hızlı bir şekilde sisteme eklendiğini belirtmekte menfaat var. Bu servisi kullanırken oyunların minimum ve önerilen sistem gereksinimlerini öğrenebilmek için yalnızca sistem gereksinimleri görüntüleme seçeneğini seçmeniz tatmin edici. Eğer bu sistem gereksinimleri size girift geliyorsa ve sadece oyunu çalıştırıp çalıştıramayacağınızı öğrenmek istiyorsanız bilgisayarınıza minik dosya boyutuna sahip bir tahlil aracını indirmeniz gerekiyor. Bu arabulucu indirdikten sonra bilgisayarınızın donanımsal özellikleri algılanıyor ve internet tarayıcınız üzerinde açık olan Can You RUN it’te oyunu çalıştırıp çalıştıramayacağınızla ilgili rapor görüntülenebiliyor.

Can You RUN it’in arayüzü bize biraz 90’lı yıllardan kalma gibi görünse de sistem oldukça işlevsel.

İndir

Bir önceki yazımız olan Foxit PhantomPDF başlıklı makalemizde edit pdf files, edit pdf text ve pdf editor hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.