Genel Blog

Canlı ve parlak bir ten için peeling

163

Canlı ve parlak bir ten için peeling

Adamakıllı ıtırlı tanelerle hem cildinizi hem ruhunuzu arındırın. Sonradan nebati yağlarla adamakıllı tıpkı ovma yapın… İşte demin, canlanmış ölmüş derilerden arınmış, atlas gibi teninizle bikini giymeye hazırsınız . Da peeling işlemi iyi aynı bronzluğun de garantisi.
Sunturlu tıpkısı vücuda ehil olmanın cesim anahtarlarından biri­si dahi iyicene ve parlak bire bir tene sahip olmak. Hangi kadar düzgün ve aklık olursa olsun, dimdik ayrımsız teni ol­mayan tıpkısı vücudun bayındır görünmesi macerasız değil, alelhusus da bikiniyle!
Pir benzeri tene sahip olmanın yoluysa bittabi kim ba­kım açmak. “Peeling” yani vücuttaki ölü derinin atılması için yapılan amal birlikte kalıplı kıyafetli tıpkısı eğin te­ni üzere atılacak önce kadem. Peeling ile hem geberik derile­rin atılmasını sağlayarak cildinizi pürüzsüzleştirebilir hem birlikte çağ dolaşımını hızlandırarak henüz etkili ve dimdik aynı vizyon almasını sağlayabilirsiniz. Ayrı­ca peeling yardımıyla pürüzsüzleşmiş ciltle henüz gü­zel ve metin bronzluğa kavuşmak olası.
Peeling işlemi için, özel banyo malzemelerinden, kozmetik ürünlerinden ve doğal malzemelerden kırık­dalanabilirsiniz.
Düzenli yerine peeling yapmanın yeryüzü mefret faydası cildin öz kendisini yenileme işlemini çabuklaştırması. 35 gözyaşı öncesinde deri kendisini 28 günde aynı yenilerken bu proses gitgide yavaşlıyor. Epitel dokudaki hücreler atılmadan yıpranmamış hücre doğmadığı için bile kap giderek ağırlık, donuk ve cansız benzeri çözme alabiliyor, yumuşaklığını yitiriyor. Oysa peeling cildin alışılagelen fonksiyonlarının devamını sağlıyor. Ölü cilt ve kirler atıldıktan sonra deri elan rahat içki alıyor, toksinler elan bayındır atılıyor ve gitgide ciltteki gözenekler küçülüyor.
Ancak peeling işleminin haddinden fazla sert ve yoğun fasılalı olmamasına özen gelmek ayda 2 ya da 3 yol peeling ayırmak ehliyetli. Tıpkı dahi peelingi nemlendirici losyon ya dahi üzeri yağıyla tamamla­mak cildinizin nem dengesini yüklenmek için lazım.

Hem cildinize hem ruhunuza
Kozmetik firmalarımn peeling ürünleri formüllerindeki tabii yağlarla hem cildinize hem dahi ruhunuza hitap ediyor. Saf yağlar, aromaterapik özellikleriyle cildinizi arındırırken özelliklerine göre erke veriyor evet da rahatlatıyor. Bu ürünleri banyo sırasında bağışlamak cildinizi geberik derilerden arındırmak amacıyla ülküsel… İşte sizin amacıyla seçtiğimiz natürel formüllü peeling kremleri;
Clarins Gommage Relax Corps: Sardunya, gül ağacı, bibe­riye ve nane yağlarından oluşan yüzdelik yüz saf aynı iz. Cla­rins uzmanları aromaterapik özellikleri sebebiyle kendinizi üstelik­ha enerjik hissetmenizi sağlayacağınızı söylüyor.
Clarins Gommage Tonic Corps: Sardunya, fesleğen ve pa­patya içeriyor. Hem zihnin hem üstelik vücudun rahatlamasında, gerginlikten kurtulmasında etkin.
Nivea Massage Peeling: Formülünde E vitamini bulunan Nivea Cremiges Massage Peeling, içindeki taneciklerle cildi besliyor ve kurutmuyor.
Thaigo Gommage Descomask: Alelhusus dirsek ve dizlerdeki ölü derinin atılmasına koruyucu olan ürünün formülünde yosun özleri bulunuyor.
Christian Dior Exfoliant Corps: Vücutta damarlı geberik deri tabakalarının biriktiği hırçın bölgelerde birlikte canlı aynı peeling ürünü olan Christian Dior Extra-Exfoliating Body Scrub ferah masaj hareketleriyle uygulanıyor.
Babor Body Line Thermal: Cildi animasyon özelliğine topluluk bu im yosun özlerinin beraberinde dayanıklı haddinden fazla nebat ekstresi dahi içeriyor.
Methode Jeanne Piaubert: Pembe tıpkısı köpük haline gelerek geçerli hoş kokulu ürün, hem cildi yıpratmayack kadar hoppa hem olumsuz ölü kap tabakasının atılmasını sağlayacak büyüklüğünde enerjik.
Sothys Desquacrem: Epidermis tabakasındaki çapraşık yapıyı deli dolu şekilde gideren yulaf özlü nişane cilde pürüzsüzlüğün beraberinde parlaklık dahi veriyor.
Etkili peeling için
Banyo malzemeleri
Etkili bire bir şekilde peeling işlemini gerçekleştirmek için do­ğal peeling malzemelerinden faydalanabilirsiniz. Banyo ara­sında vıcık vıcık cildinize peeling yaparak ölmüş derilerin atı-masını kolaylaştırabilirsiniz.
Lif: Aslında haddinden fazla kuru, kaba dokulu aynı bilisiz. Islandığı za­man şişerek yumuşuyor.
Friksiyon eldiveni: Sert dokulu tabii evet bile sentetik mal­zemelerden yapılan bu eldivenleri kullanması haddinden fazla pratik.
Sünger: Süngerin ayrımsız deniz hayvanının iskeleti olduğunu biliyor muydunuz? Lif ve keselere göre elan hafif oldu­ğu amacıyla alıngan ciltler tarafından bile kullanılabiliyor, tahrişe hastalık olmuyor.
Kese: Katıksız evet bile sentetik malzemeler yapılan keselerin özelliği içlerinde sabun koparmak amacıyla çökertme şeklinde olmaları…
Vücut fırçaları: Natürel kıllara işlenmiş mufassal yazboz tahtası saplı piç­ayırtı özellikle hezen ve fut arkaları gibi gösterişsiz ulaşılamayan bölgeler için çokça uygun.
Ponza taşı: Ponza Taşı, ajurlu volkanik tıpkı taş. Peeling ya­pan diğer cağ malzemelerine kıyasla elan anif olduğu üzere sadece ökçe, dirsek ve ayakları ovmak için kullanılma­lı.
Doğal ürünler
Aktarlarda satılan saf malzemelerle zat peeling ürününüzü kendinizi yapabilirsiniz. Ayrıca peeling işlemim bitki yağlarıyla tamamlayarak kendiniz üzere ayrımsız “spa seansı” birlikte düzenleyebilirsiniz.
Deniz tuzu: Ayrımsız avuç deniz tuzunu lüzumlu direkt isterseniz birlikte rahat benzeri banyo kesesinin içine koyarak vücudunuzu ovmak için kullanabilirsiniz.
Yulaf: Kolay bir kumaştan yaptığınız kesenin içine iki apaz yulaf ve 120 gram kıyılmış badem koyarak vücudunu­zu ponzalamak amacıyla kullanın.
Lavanta çiçekleri: Arık lavanta çiçeklerini ve cılız nane yapraklarını sıkıntısız tıpkısı keseye koyarak cildinizi sıkılaştıracak bir karışım hazırlayabilirsiniz.

Kimlik peeling şaşkın tenler amacıyla peeling cilt bakımında peeling peeling için lüzumlu olan malzemeler geberik derinin atılmasında peeling

Yoruma kapalı.