Genel Blog

Castler Macro Elite

34

Castler Macro Elite

NOT: Castler Macro Elite yayından kaldırılmıştır, bu nedenle bu yazılımı indirebilmek bundan böyle mümkün değildir. Benzer kategori altındaki alternatif yazılımlara bu bağlantı üzerinden erişebilirsiniz:

http://oyun.tamindir.com/windows/oyun-araclari/

Castler Macro Elite, ülkemizde ve Dünya’da oldukça artı oyuncuya sahip olan Knight Online oyununda kullanabileceğiniz bir makro programı. Bildiğiniz üzere Knight Online‘da otomatik olarak hamle yapabilen ve böylece level kasmanızı sağlayan hatta pvp bile yapmanızı karşılayan makro programları yer alıyor. Gerçekten oyuncuların bir birçok bu durumdan davacı olmasına karşın, bir birçok da basit level almak için aynı programlar kullanıyor.

Oyun kurallarına aykırı olan bu hareket sonucu yakalanmanız durumunda hesabınız banlanıyor. Bu yüzden kullanmadan önce riske girip girmek istemediğinizi en ince ayrıntısına kadar düşünmellisiniz.

Program içerisinde 3 bambaşka sürat seçeneği bulunuyor. Bunlardan hangisini istiyorsanız gerekli ayarları yaparak programı çalıştırabiliyorsunuz. Ayrıca belirlediğiniz kısayolları oyuna her girdiğinizde tekrar ayarlamnıza lüzum yoktur. Çünkü program ayarladığınız kısayolları otomatik olarak kaydediyor.

Keza kendisi hem de kullanımı basit bir makro programı olan Castler Macro Elite’i sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirerek limitsiz kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Registry Life başlıklı makalemizde clean registry, reg cleaner ve registry hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.