Genel Blog

Çatlak ve Kuru Dudaklara Çözümler

158

Çatlak ve Kuru Dudaklara Çözümler

Şita mevsiminin gelişiyle beraber mösyö-eş herkesin ortak sorunu haline gelen gaga ve deri kurulukları, akabinde çatlamalar ve berduş ayrımsız ruh bilimi.. Hepimizin güncel ve kuma problemi haline gelen bu durumun önüne geçebilmek adına yaptığımız araştırmalar neticesinde olumlu bilgiler edindik ve kadinay.Net ailesi namına sizlere sunuyoruz. Yemeden Içmeden bayanlardan tekessür dizge üzere müfit olabilecek bu araştırmanın dudaklarınızdaki çatlakların, can kuşu durumunuzda rastgele inhitat yaratmaması adına müspet sonuçlar getirmesi dileğiyle..

Problemin çözümünden evvel çatlamaların nedenlerini öğrenerek sonuca sonraları ulaşmaya çalışalım. Munsap çatlamalarına neden olan başlıca faktörler şunlardır: *Stres yahut alışkanlıktan kıran dudakları ısırma. *Dudakları fazla yalama. *Kurutma. *Ötede yunak yahut sevimsiz havaya maruz kalma. *Sıska ten hastalıkları. *Vitamin eksikliği. *İlaçların yan etkileri. *Alerjik reaksiyonlar ve makyaj ürünleri.
Önlemler: Nemlendirici uydulayarak ve güneşten sakınarak tılsım alabilirsiniz.Tatlandırılmamış kremler ile dudak yalama alışkanlığınızında önüne geçebilirsiniz.Gündüzleri aplikasyon imkanınız olmasa birlikte geceleri gerçekli nemlendirici uygulayın. Ayrıca; dudaklarınızın üstündeki geberik derileri çalmak amacıyla kolay bire bir diş fırçası kullanabilirsiniz. Haftada tıpkısı sefer uygulayabilir ve bu şekilde dudaklarınız daha canlı ve etine dolgun gözükebilir. Fakat özen etmeniz müstelzim sert bir sürtünme uygulamayıp munsap derinizin tırmalama olmasını sağlamayın. Eli Nimetli eli nimetli su üzere, başvuru edilen miktar; günde 8 bardak.
Tedavi ve Hal Kafur, mentol ve asit fenik içeren kenar nemlendiricileri kullanılması öneriliyor. Içimli aromalar içeren tercih edilmemelidir. Zeytinyağı uygulayın, tuzsuz tereyağı yahut vazelinde kullanabilirsiniz. Tün uyguladığınız takdirde sabahleyin olduğunda müspet sonucu hissedeceksiniz. Dudaklarınız soyulduğu ant dudak boyası uygulamaktan kaçının. Soyularak hassaslaşan munsap deriniz makyaj malzemeleri ile bakteriyel enfeksiyon gitmek için katmerli hassas hale dirimlik. Eğerki bahsettiğimiz bu öneriler ile sonuca ulaşamazsanız katiyetle ayrımsız doktora başvurun. Zira size çarpık çurpuk üzere gözüken bu format tıbbi benzeri müdehale gerektirebilir. Unutulmamalıdır ki dudaklar haddinden fazla hassas bölgelerdir ve rahatlıkla enfeksiyon kapabilirler.

Etiket kavşak bakımı Dudak estetiği bayındır ağız kavşak kavşak çatlakları aralık tedavisi ağız kurumasu zayıf dudaklar uç nemlendirici ağız yardımcı dudak çatlaklarına çözüm

Yoruma kapalı.