Genel Blog

Cemu – Wii U emulator

45

Cemu - Wii U emulator

Cemu – Wii U emulator eğer Wii U oyunlarını bilgisayarınızda çalıştırmak isterseniz faydalanabileceğiniz bir emulator programı.

En Ince Ayrıntısına Kadar bedava olarak indirip kullanabileceğiniz bu Wii U emülatörü sahip olduğunuz Wii U oyunlarını bilgisayarınızın teçhizat gücünden faydalanarak bilgisayarınızda çalıştırabiliyor. The Legend of the Zelda: Breath of the Wild, Super Mario World 3D, Tekken Tag Tournament 2 gibi Wii U oyunları Cemu aracılığıyla PC üstünde oynanabilmekte.

Deneyde Kullanılan bir proje olan Cemu sürekli geliştiriliyor. Program geliştirildikçe de hatalar düzeltiliyor, oyunların kalitesi yükseltiliyor. Cemu’yu bilgisayarlarınızda çalıştırabilmek için önerilen asgari sistem gereksinimleri şu şekilde:

– 64 bit Windows 7 işletim sistemi (Program 32 bit işletim sistemlerinde çalışmamaktadır)

– OpenGL 4.0 düzenli ekran kartı (OpenGL 4.5 mevcutsa Cemu, OpenGL 4.5 kullanmaktadır)

– Asgari 4 GB RAM, 6 GB nasihat edilmektedir

Cemu – Wii U emulator, Nvidia ve AMD ekran kartlarıyla uyumlıudur. Ama Intel’in dahili grafik işlemcileri resmi olarak desteklenmemektedir ve bu grafik işlemcileri kullanılırken grafiksel hatalarla karşılaşılmaktadır.

İndir

Bir önceki yazımız olan Castler Macro Elite başlıklı makalemizde download, full indir ve indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.