Genel Blog

Chris-PC Game Booster

30

Chris-PC Game Booster

Chris-PC Game Booster, sisteminizi optimize etmek ve oyun performansınızı artırmak için geliştirilen bir oyun hızlandırma programıdır.

Program yardımıyla öbür Windows parametrelerine ait ayarlar, RAM’inizin daha verimli şekilde kullanılmasına yönelik dosyalar ve işlemcinizi çok daha etkili şekilde kullanabileceğiniz disk ve önbellek verileri optimize edilerek, oyun performansınız en fazla düzeye çıkarılır. Hem çevrimiçi oyuncu profilleriniz içinde ağ bağlantısı ayarlarınızı da yine Chris-PC Game Booster ile yapılandırabilirsiniz.

Dahası tüm bu yapılandırma ve parametre ayarlarını oyun dosyaları üzerinde herhangi bir değişiklik yapmadan gerçekleştiren program, çevrimiçi oyun sunucuları tarafından bir hile programı olarak görünmez.

Tek yapmanız gereken Chris-PC Game Booster’ı bilgisayarınıza atfetmek ve programın sisteminizi otomatik olarak oyunlar için optimize etmesine izin tahsis etmek. Aynı işletim sistemi ve benzer teçhizat ile oyunları fazla daha hızlı ve akan bir şekilde oynadığınızı farkettiğiniz zaman, programın gerçekten işe yaradığını anlayacaksınız.

Favori oyunlarınızı şu an kullanmakta olduğunuz donanımlarla fazla daha çabuk ve akan bir şekilde oynayabilecekken neden ekipman yükseltmeleri için ekstra para harcayasınız ancak?

Ağ bağlantısı ayarlarını, Windows işlemci kullanımını, grafik kartı ayarlarını, değişmez disk okuma ve yazma hızını optimize eden Chris-PC Game Booster, sizler için çok daha mükemmel bir oyun performansı sunacaktır.

İndir

Bir önceki yazımız olan Uranium Backup başlıklı makalemizde backup programı, indir uranium backup ve indir uranium backup ücretsiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.