Genel Blog

Chrome Cleanup Tool

41

Chrome Cleanup Tool

Chrome Cleanup Tool eğer Google Chrome internet tarayıcısını kullanıyorsanız ve gözden düşmüş eklentilerden ve değiştirilen ayarlardan şikayetçiyseniz epeyce işinize yarayacak bir tarayıcı arıtma programı.

Bilgisayarlarınıza ayrıntılarıyla ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz ve Google kadar geliştirilip kullanıcıların hizmetine sunulan bu araç tamamen tarayıcınıza bilginiz haricinde müdehale eden eklenti veya yazılımların verdiği hasarı engelleyebilirsiniz.

Chrome Cleanup Tool’u veya Türkçe adıyla Chrome Temizleme Aracı‘nı bilgisayarınıza indirdikten sonradan programı çalıştırıyorsunuz ve program Google Chrome tarayıcınızı tahlil ediyor. Bir zaman süren bu işlemden sonradan tarayıcınızı etkileyen ve arama motoru gibi ayarlarını değiştiren eklenti ve yazılımlar listeleniyor. Chrome Temizleme Aracı bütün bu gözden düşmüş yazılımları temizliyor ve internet tarayıcınızı açarak Google Chrome sıfırlama işlemini gerçekleştiriyor.

Chrome Arıtma Arabulucu’nı tarayıcı kilitlenmelerine ve kapanmalarına neden olan problemleri ortadan kaldırmak için de kullanabilmeniz muhtemel. Programın gayet kolay bir kullanıma sahip olduğu söylenebilir.

İndir

Bir önceki yazımız olan UPCleaner başlıklı makalemizde anasayfanızı, değiştirildiyse ve gereksiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.