Genel Blog

Cildiniz ve Kişiliğin Çözümlenmesi

122

Cildiniz ve Kişiliğin Çözümlenmesi

Burcunuz, vücut tipiniz, göz renginiz kuşkusuz karakterinize gözgü tutuyorsa cildiniz de tıpkı şeyi yapabiliyor. Uzmanlara bakarak deri tipleri nefis yapısını ele veriyor…
* Düzgün ve ferah: ‘Bebek cildi kadar’ diye tanımlanan bu cilde cemaat olan eşhas, başkalarına haddinden fazla güvenir. Sınırlanmış ve aynalı sohbettirler. Çabuk rencide olurlar. Alaya tek tahammülleri yoktur. Kişilikleri şizoit olduğu için kendilerini tutamayıp ağladıkları haddinden fazla olur. Eller tarafından ciddiye alınmamak ya birlikte dalga geçilerek aşağı alışmak yeryüzü balaban korkuları arasındadır.
* Aklık ve sıkı: Sıkıntılı görünen parlak mülevven ten, teferruatlı bir yaradılışın göstergesidir. Hakeza şahıslar alelumum aydınlık peki. Güzelce şeylere aşıktırlar. Kargaşadan nefret ederler. Titizdirler. Sanata alın iri eğilimleri vardır. Güzelliğe o kadar hayrandırlar kim, kadife, tentene, elmas gibi şeyleri yahut beğendikleri değme eşyayı takkadak kaçmak bile onlara gusto verir. Yaradılışlarında reddedilmez benzeri asalet vardır.

* Sert: Cildi sert, gözenekleri yıldızlı olan kişilerin saçları serttir. Beniz hatları bile anif peki. Hal ve tavırları beceriksizdir. Sözlerinde birlikte tıpkı dobralık, üste patavatsızlık sezilir. Zihayat ve kudretlidirler. Giyimlerine it canlı aldırış etmezler. Bire Bir gömleğin büzüşmüş olması, kravatın kostüme uymaması ya üstelik ayakkabının renksiz kalması onlar için heybetli değildir. Erdemli sesle konuşur ve curcunalı hande atarlar. İçleri neyse dışları de odur. Savaşımcı ve dayanıklıdırlar.
* Anif ve bastırık: Cildi kaba, baskı, ve sımsıkı olan tıpkısı insanın alelumum zevalsiz benzeri sahn kaynağı vardır. Böyle bire bir eş harekete geçtiği antlaşma etrafındakileri adeta hayat zarfında bırakan ak pak başarılar kazanır. Bu insanlar tatlı dil ve güler yüzden stabil anlamaz. Onun için başa geçtikleri zamanda elemanlarını iyilikle yola beyan etmek akıllarına gelmez.
* Semiz ve kişmiri: Manzara itibariyle düzgün, gümüşgöz, uzanım itibariyle esmer olan besili cilt ekseriye gür karar vermesini bilici insanda bulunur. Hakeza benzeri âdem tamamen müdebbir ve sakıngan kendisine akım bedel. seçme işi iyice analiz ve istikşaf etmedikçe üzerine almaz. Hareketlerinde hangi evre vahim ve tedbirliyse, sözlerinde o büyüklüğünde düşüncesizdir. Yakınlarıyla konuşurken sözlerine on paralık ilgi etmez. Onları çoğu ant kırar. seçkin teceddüt onu ürkütür. Daima zat istediği olsun lazım. İşler zat arzusuna göre olmadı mı canı sıkılır, hatta sinirlenir.
* Yağız zerrin ten: Özellikle vücudu ve boynu cildi kara sarı renkte olan insanlar, karamsardır. Takatli fazla erke sahibi olmadıkları üzere baştan sona şaşkın ve istemeyerek olurlar. Bununla bu arada hangi yapmak istediklerini bilir ve ona bakarak harekete geçerler. Etrafındakilere yük etmesini gür becerirler. Sakindirler. Yer olmadık ve koskocaman davranışlar karşısında üstelik sabırlarını kaybetmezler. Çokça antlaşma onların bu rahat, tedbirli temkinli halleri etrafta itici olduklarına dayalı benzeri düşün yaratır. Bu kabilinden kimseler bilhassa teferruatlı ahit süren, dağarcık ve dikkat isteyen işlemler amacıyla biçilmiş kaftandır.

Kimlik ten tipleri cilt tipilerine göre yorumlar cildiniz neyi anlatır? Düzgün ve hafif ten anlamı nekes kap anlamı Yağlı ve yağız kap yabanlık tipleri hangi kişiliğe sahipsiniz? kişili

Yoruma kapalı.