Genel Blog

Cildinizi Doğal Görünümüne Kavuşturun

142

Cildinizi Doğal Görünümüne Kavuşturun

Cildiniz tabii beyazlığında değil mi? Bu durumun önüne bırakmak için bir lahzada kimyevi metodlara yönelmeyin. Haberimizi okuyup katıksız yöntemlerle cildinizin doğal beyazlığına şüphesiz ulaştığını Www.Kadinay.Net aracılığı ile farkedin. Cildinizi natürel beyazlığına ulaştırmanız üzere uygulamanız müstelzim beş altı olağan yöntem var. Öncelikle bire bir peçe uygulamadan evvel yaptığınız kabil yüzünüzü balaban bire bir şekilde yıkayın ve zayıf bire bir silgi ile kurulayın. Ilkin hazırlayıp buz dolabına koyduğunuz domates ve sulu zırtlak suyunu karıştırıp seçme sabahleyin 15dk boyunca yüzünüze uygulamayı kendinize benzeri ünsiyet haline getirin. Dolabınızda bu karışımı sonsuz bulundurun, 15dk uyguladıktan sonraları yüzünüzü yıkayın ve pamuklu benzeri bezle edepli ovalayın. Bu buut yüzünüzü geberik derilerden arındıracak ve cildinizin natürel beyazlığına kavuşması namına çok apotr olacaktır.

Geceleyin Maskeleri Şeb yatağa gitmeden evvel cildinizi nemlendirmek için bal ve sulu zırtlak suyu karışımı peçe yapıp yüzünüze uygulayabilirsiniz. Bire Bir çay kaşığı sulu zırtlak suyu ve balı iyice karıştırıp 15dk yüzünüze uygulayın. Akabinde yüzünüzü ılık akarsu ile durulayıp gine pamuklu bir çaput ile kurulayın.
Cildinizi Derinden Temizleyin Haftada ayrımsız sefer cildinizi ölü derilerden arındırmanız gerekir. Birer kemirmek kaşığı zeytin antagonist ve parafin şekerş karıştırın. Yüzünüze ellerinizi kullanıp dairesel hareketlerle balaban bir şekilde uygulayın. Haftada ayrımsız sefer bu karışımı denemeyi unutmayın.
Kozmetik Çözüm Cildinizi natürel beyazlığına sarmak için uygulanabilecek başka tıpkısı formül Organik Aloe Vera Jel. Genişlik iyi sonucu kabul etmek için günde iki misil, sabah ve akşam girmek gerekir. Aloe vera kap tonunuzu beyazlatmak için apotr evet ve bire bir zamanda kap üstünde emniyetsiz ayrımsız soğutma etkisi vardır. Tıpkısı nemlendirici üzere davranır ve artı sonuca algı adına haddinden fazla etken olacaktır.

Kimlik Kap Bakımı kap maskesi beniz bakımı cilt sağlığı maske nemlendirici Deri Güzelliği ten beyazlığı cildi doğal beyazlığına kavuşturmanın yolları cildi himaye beniz sağlığı

Yoruma kapalı.