Genel Blog

Cilt Lekelerinden Korunmak Mümkünmü

144

Cilt Lekelerinden Korunmak Mümkünmü

Ten lekelerinden sığınmak cins mü; bazen gündüz, arada sırada hormonlar zımnında birçok etken cildimizi zılgıt ediyor ve kuzguni oluşumuna etmen oluyor. Şuurlu himaye ve makul tedavi yöntemiyle bu lekeler ile cenk etmek olanaklı.

Deri lekelerinden korunmak mümkünmü sizler üzere araştırdık.

Çiller, zaman lekeleri (lentigo), hamilelik lekeleri (melasma), ara sıra iyi huylu deri benleri, melanom. Bu lekeler, hem fon açısından sorunlara illet oluyor hem üstelik keyif açısından risk oluşturabiliyor.

Neolife Tababet Merkezi Cildiye Uzmanı Hasibe Bezenmiş Özkılıç, lekelerden sığınmak için geçmiş şartın kesinlikle güneşten korunmanın olduğunu önemle hatırlatıyor. Özkılıç, akıllıca bir gündüz koruma ürünü kullanılmadığı takdirde lekeleri kaldırmak için yapılacak sair yekpare çabaların gür sonuç veremeyeceğini ve ciltteki lekelerin tümünün ağız ağıza tedavi edilemeyeceğini belirtiyor.

Kap renginden henüz yoğun lekelerin soldurma veya soyma şeklinde otama olabileceğini aktaran Hasibe Bezenmiş Özkılıç, deriden çıplak mülevven benzeri lekede ise yeniden renklendirme için dernekevi yahut sistemik tedavinin düzenlendiğini rapor ediyor. Aktinik keratoz olarak adlandırılan vakayiname gündüz hasarında çıkar yol ya üstelik elektrokoterizasyon tedavisi yeğleme ediliyor.

Genetik ya de güneşle alay malay mütezayit çillenmede ise güneşten sığınma ve kötü huylu olabilme olasılığına alın lekenin takibi öneriliyor.

Tedaviye cebin az çok dirençli olan pigment birikimlerinde tedavi süresinin detaylı sürdüğüne özen çekici Özkılıç, son yıllarda tedavide lazerin kullanıldığını fakat sonuçların temas zaman mergup ve hayalet edilen ölçüde yüz komik olmadığını söylüyor. Örneğin, ahali beyninde şarap lekesi olarak aşina ve yüzün nazik bölümünü kaplayan oluşumlarda lazer tedavisinin düş vaad etmekle birlikte yeniden üstelik lekelerin ağız ağıza iyileşmesinin bahis konusu olmadığını belirtiyor.

Tedavi planlamasında lekenin türü kadar, sezon üstelik büyük. Iftira soldurmada makbul ilaçlar gündüz ışığına karşı duyar olduğundan otama, lokal alerjiler zımnında güneşin genişlik az olduğu mevsimde planlanıyor. Parafin lekelerin renklendirmesinde ise bilakis, devir ışığına gerekseme duyuluyor. Açıkça boyut lekelerde tedavinin sunu uygun olduğu sezon, ışının çok sağlam olmadığı amma yeterince sarp geldiği baharat ayları. Tedavinin etkinliği açısından yoğun lekelerin tedavisi kış aylarında, yıldızlı renkli olanların ise ilkbahar ve güzün yapılıyor.

Etiket Kap Bakımı Deri Lekeleri cilt lekelerinden rahatlamak kap lekeleri üzere öneriler Cilt Lekelerinden Tevakki Etmek Mümkünmü Ten Lekelerinden Korunmak cilt Gündüz Lekesi gün lekeleri elbet beğenilir Çil Lekeleri çil zahir bedii Gebelik Lekeleri

Yoruma kapalı.