Genel Blog

Cilt Lekelerinden Nasıl Kurtulabilirim ?

137

Cilt Lekelerinden Nasıl Kurtulabilirim ?

Işıl aydın projektör, sakim ve teltiksiz tıpkı deri amacıyla bildirme fiyatlı olanları değil, deri tipine akıllıca türü seçmeye ilgi gösterin. Unutmayın! Makul aynı bakımla ve makul ürünlerle hayalinizdeki cilde kavuşabilirsiniz. Normal deri Görünümü slayt gönen ve yağ durumu muvazeneli, gözenekler bağlı ve teltiksiz bire bir deri tipidir.
Kullanılabilecek mahsulat
Krem yahut benzen  tipi temizleyici oranı  alışılagelen tonik, hafif tıpkı nemlendirici ve peeling krem.
Kuru ten
Görünümü fersiz, yağ salgılaması normalin altında ve rutubet oranı bağan bire bir kap tipidir.. mesamat ufak ve kapalıdır.
Kullanılabilecek mahsulat
Krem yahut benzen  tipi temizleyici, alkolsüz tonik, vahim bire bir nemlendirici, gönen ve yağ depo edici maskeler, peeling krem.
Karma deri
T bölgesi semirtilmiş, yanaklar ve ayn çevresi elan alışılagelen ve kurudur. Nemsizlik bahis konusu cins.  Yağlı kısımlarda mesamat degaje kabil.  Yağlı kısımlarda mesamat peyda cins, siyah nokta ve sivilce görülebilir.  Gayrı bölgelerde mesamat kapalıdır.
Kullanılabilecek ürünler
Benzin ve jel tipi temizleyici, etanol oranı düşük tonik, cildin ihtiyacına bakarak nemlendirici, temizleyici, sıkılaştırıcı maskeler, peeling krem.
Hassas deri
Kap, damarları gösterecek kadar incelmiştir. Kızaran, kaşınan  dümen numara olan  ve yanan tıpkı cilt türüdür. Ateş koşullara hemencecik aksülamel gösterir. Susuz ve çokça gerilen ciltlerdendir.
Kullanılabilecek mahsulat
Benzen tarzı temizleyici, alkolsüz tonik ve hassaslık dindiren hizmet kremi.
Semirtilmiş cilt
Görünümü temiz ve yağlıdır. Gözeneklerinin içi meşbu ve kemiksiz yağız noktalı sivilceye ergonomik deri tipidir.
Problemsiz besili kap
Cilt ak pak, rutubet oranı alışılagelen, mesamat münhal ve içleri genellikle siyah noktalıdır.
Kullanılabilecek ürünler
Jel tipi temizleyici, alkollü tonik, çokça hafif nemlendirici, temizleyici, sıkılaştırıcı maskeler ve peeling krem.
Semirtilmiş kırılan ciltler
Deri yağlı olmasına karşın nemsizdir. Degaje mesamat boş birlikte mümkün.  Derim hassasiyetle sınırlı hafif kırmızıdır; pul pul kalkabilir.
Kullanılabilecek mahsulat
Benzen tipi temizleyici, alkolsüz tonik, çok hafif nemlendirici, hassaiyet dindiren kremler, pomatlar, duyarlık giderici ve yağ stabilizatör maskeler.
Sivilceli – akneli semirtilmiş kap
Yağ salgısı normalin üstünde olduğundan kesiksiz projektör tıpkı cilttir. Sivilce, akne ve siyah noktalar yoğundur. Gözenekler genişlemiş ve içleri dolmuştur. Nem oranı normaldir.
Kullanılabilecek ürünler
Akne, muhakkak tıpkısı cildiyeci denetiminde, iyileştiren namına otama edilmelidir. Medikal tedaviye munzam kendisine günce bakımda verilebilecek mahsulat; sabun veya jel tipi temizleyici , etil alkol oranı erdemli tonik, haddinden fazla belli belirsiz nemlendirici, temizleyici ve sıkılaştırıcı maskeler.

Etiket Deri Lekelerinden Firar Lekeler neden oluşur Deri Tiplerine Göre Kara Temizliği gün lekeleri lacerem mazbut gün lekeleri nasıl giderilir ruz lekeleri lacerem oluşur sıra lekeleri zahir otama edilir gündüz lekeleri şüphesiz namevcut edilir kahverengi ten lekeleri kahverengi esmer gelmesi kahverengi lekelenme kahverengi lekelenme neden evet kahverengi lekelenmeler kahverengi lekeler şüphesiz zarif

Yoruma kapalı.