Genel Blog

Çin Zayıflama Diyeti

132

Çin Zayıflama Diyeti

Erek: Haftada 2 – 3 kilogram . Günce ısın: 1400 Kcal
Kalori hesapları yapmadan, suret girmenizi sağlayan Çin diyeti yalınç bire bir anne ilkeye dayanır. Organizmamızda, aynen besinlerde olduğu gibi iki suratsız erke vardır: toprağa ve soğuğa sadık çekici erke. Ying, gücü ve ateşi desise eden Yang. Ying, söz gelişi peynirde, sebzelerde ve meyvelerde bulunur. Yang ise ette ve baharatlarda. Kurumak ve sağlıklı kesilmek amacıyla bu iki enerjinin organizmada karşılık oranda bulunması gerekir. Yang enerjisinin ağırlıkta olduğu insanlar nevale eliyle ying enerjisini güçlendirmelidir. Evet üstelik kül tersi yapılmalıdır.
Şayet ayrımsız besinden çok miktarda evet da az miktarda alınırsa organizma bundan etkilenir. Serencam adına de kilogram alınır ya birlikte verilir, güçten düşülür. İdeal kiloya ve eşkâl kavuşmak için neyi elan sık ve neyi daha bir iki yemek gerektiğini haberi olmak gerekir. Çin diyetini uygulamanın tıpkı ayrıksı sebebi da çok stabil aynı beslenme sunmasıdır. Bu diyette verimli miktarda karbonhidrat, tahıl ve sebze yenmektedir. Yağ alımının miktarı ise çokaza indirilir. Yalnız diyeti uygulamadan önceki ying yapıda mı yoksa yang yapıda mı olduğunuzu saptamanız gerekir. Bunun amacıyla üstelik testimizin sorularını cevaplamanız tam olmaktadır.
Ying misiniz yang mı?
Ne besinlere ciddiyet vermeniz gerektiğini öğrenmek için bu testi uygulayarak yapınızı belirleyin. Aşağıda sıraladığımız özelliklerin birçoğu sizde varsa ying tiplisiniz demektir. Bu durumda yang besinlere ağırlık vermenizi öneririz.
* Sakin, içe çevrik, sessiz, oldukça güre birisiniz. * Kap renginiz koku ve sık sık üşürsünüz. * İştahınız az. * Birkaç sıvı alıyor ve genelde sıcak içecekleri yeğliyorsunuz. * Metabolizmanız güç çalışıyor. * Kırıcı hazım ve peklik sorununuz var. Ve genellikle ayaklarda şişmeden yakınıyorsunuz. * Alelumum kalçalarda, karında ve baldırlarda yağ birikimi oluyor.

Şayet aşağıdaki özellikler size imdi uyuyorsa yang tiplisiniz demektir. Dengeyi tedarik etmek için ying besinleri yemelisiniz.
* Dışa çevrik, hayat dolu ve acele öfkelenen birisiniz. * Soğuğu kavi hissetmiyorsunuz. * sıkça ve iştahla yiyorsunuz. * Metabolizmanız aceleci ve çok enerji yakıyorsunuz. * Hatır kramplarından ve göden yanmasından şikayetçisiniz. * imdi vücudunuzun dal kısmı şişmanlıyor. Sofranızdaki enerji Ying besinleri peynir, akıllı sütü, yoğurt, göveri, hezaren filizi, sonuç, tatlılar, margarin ve soya fasulyesi sosu. Soğuk ve pişmemiş evet de haşlanmış besinler de yin besinlerdir.
Yang besinleri Vücut, balık, baharatlar, kıraathane, alkollü içkiler, ayçiçek yağı, soya fasulyesi düşman ve parçalanmamış hamam yemekler.
Atıl besinler Soya, fasulye, bezelye, nohut, ananas, incir, yenidünya, üzüm, bal, mısır özü düşman.
BU DİYETİN GÜNCE MENÜLERİ
1. ÇAĞ
Sabah : Tarçınlı çay, 1 boduç pirinç sütü. 3 etimek. Gün Ortası : Sebzeli pilav. Az Buçuk kırmızı biber veya soya sosu ile tatlandırılmış tavada sebze veya. Öğle : Haşlanmış soya, havuç ve mısırlı salata, 1 haşlanmış elma yiyebilirsiniz. İkindi : 1 ürün Akşam Ezanı : Buharla pişirilmiş pilav ve safranlı dana hitit. Fırında domates. 2-3 haşlanmış erik.
2. ÇAĞ
Sabahleyin : 1 fincan çay, müslili benzen Gün Ortası : Bezelyeli pilav, 1 rafadan er bezi. Buharda pişmiş ıspanak, 1 haşlanmış yemiş. İkindi : 1 meyve Akşam Ezanı : Buharda pişmiş pilav ve fırında balık, buharda pişmiş göveri.
3. ÇAĞ
Sabahleyin : Kestane Rengi, 2 şerha kepekli savuşturmak. Gün Ortası : Bezelyeli pilav, 1 rafadan husye. Buharda pişmiş ıspanak, 1 haşlanmış yemiş. İkindi : 1 çamçak süt Akşam : Curry’li tavuk yahut karides, muğlak haşlanmış sebze, 1 sonuç.
4. DÖNÜŞ
Sabahleyin : 1 fincan öz, 1 epizot aldatmak ve 1 epizot ananas. Gün Ortası : Kebap tavuk. Bularda pişmiş göveri ve salata. İkindi : 1 yemiş Akşam : Soya Fasulyesi soslu spaghetti, 1 epizot gril et
5. DOLAŞMA
Sabahleyin : 1 fincan kıraathane, 2 tike kepek ekmeği, rejim bal. Öğle Vakti : 1 dilim ızgara vücut, curryli sebze haşlaması, 1 sandviç ekmeği. İkindi : 1 yemiş Akşam : Göveri çorbası, fırında komütatör balığı, yemiş salatası.
6. AHIT
Sabahleyin : 1 fincan çay, müslili benzin. Öğle : Curry’li tavuk, sonuç salatası. Akşam Ezanı : Buharda pişmiş pilav, baharlı kaygana, 1 kâr.
7. GÜN
Sabahleyin : 1 fincan çay, 2 şerha kepek ekmeği, rejim bal. Öğle Vakti : Genç soğanla pişirilmiş soyalı tavuk. Akşam Ezanı : Buharda pişmiş domatesli pilav, haşlanmış tüvana fasulye.

Kimlik zayıflamak amacıyla ne yemeliyim? kalori hesabı yapmadan zayıflama değersizleşmek üzere soframda neler bulundurmalıyım? kişiliğim zahir? forma ittihat etmek üzere neyi henüz kalın yemeliyim? şahsiyet testi Ying-yang değersizleşmek için ne yememeliyim? zayıflama testi sebzelerle zayıflama rejim listesi haftalık zayıflama listesi 1400 kalorilik çin diyeti haftada 2-3 kilogram verdiren zayıflama rejim listesi

Yoruma kapalı.