Genel Blog

Çok Güzel Hareketler 2 ekibi SMA hastası Abdülkerim bebeğe nefes olacak

25

Çok Güzel Hareketler 2 ekibi SMA hastası Abdülkerim bebeğe nefes olacak

30 Nisan Cuma Günü saat 21:00’de online gösterimle sahnelenecek “Çok Hoş Doğaçlamalar” oyununun bütün geliri SMA hastası Abdülkerim bebeğin tedavisi için!

Ataşehir’de yaşamış SMA TİP 1 kas hastalığı ile uğraş eden 19 aylık bebek için kolları sıvayan Çok Hoş Hareketler 2 oyuncuları bu kez doğaçlama bir oyunla sahnedeler. Abdülkerim bebek için kahkahaların ilaç olacağı bu oyun 30 Nisan Cuma günü saat 21:00’de online olarak gerçekleşecek.

Biletleri Biletix’den (http://www.biletix.com/faaliyet/0T623/ISTANBUL/tr- @abdulkerime.nefes) satışa meydana çıkan “Fazla Hoş Doğaçlama“ oyununu izleyiciler online olarak seyredebilecek.

60812f0c214ed80958f7b2fb

 

Fazla Güzel Hareketler 2 ekibinden Atakan Çelik, Ayşegül Yılmaz, Batuhan Soyaslan, Evren Talay, Cemile Canyurt, Ecem Sena Bayır, Ezgi Özyürekoğlu Saka, Fatma Tezcan, Hilmi Deler ve Metin Pıhlıs’ın sahneleyeceği oyunun bütün geliri Abdülkerim bebek için bir nefes, ailesine ise bir umut olacak.

Bir önceki yazımız olan Yasak Elma dizisinde bir başrol daha diziye veda edecek başlıklı makalemizde ebru şahin, eda ece ve fox tv canlı izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.