Genel Blog

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 – 75. bölüm fragmanı yayınlandı! Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 74. bölüm izle!

43

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 - 75. bölüm fragmanı yayınlandı! Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 74. bölüm izle!

Reyting rekorları kıran Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 programının yeni birim fragmanı yayınlandı! Fragmanda yine Yılmaz Erdoğan‘ın yer almaması izleyicileri meraka düşürdü! Çok Güzel Hareketler bunlar 75. birim fragmanında programı Eser Yenenler sunuyor!

FAZLA HOŞ HAREKETLER BUNLAR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Genel sanat yönetmenliğini ve yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın, yapımcılığını BKM’nin üstlendiği “Çok Hoş Hareketler 2″nin bu hafta ekrana gelecek bölümünün skeçleri şöyle; Pandemi koşullarında Ayşegül evden çalışmaktadır. Fakat evde eşi ve çocuğunun aralıksız konuşması toplantıya dahil olmaları Ayşegül’ü mağdur durumda bırakır. Hilmi kız arkadaşı Selin ile sinemada Selin’in babasına yakalanır. Selin’in babası mafya olduğu için Hilmi kurtulmak için kendi babasının da mafya olduğunu söyler. Selin’in babasının Hilmilere gelmesi ile ortalık karışır. Ailenin kapısının önüne bırakılan çiçekler ailede merak uyandırır. Evin kızı çiçeklerin kendisine geldiğini zanneder. Anne ise çiçekleri babasının kendisine yolladığını zanneder. Babanın gelip olayı çözmek istemesi olayları karıştır. Ferhat ve Ateş’in bebekleri olacaktır. Ateş Ferhat’ın bebeğin cinsiyetini öğrenmesi için babyshower düzenler. Yumuşan ve Rümeysanur kardeş fikrine alışamaz ve bebeği kıskanırlar. Yumuşan ve Rümeysanur partiyi ayırmak için ellerinden geleni yaparlar. Hamide ve Nurettin’in oğulları kırk yaşındadır. Nurettin oğlu Tonguç’un evlenip evden gitmesini ister. Anne ise sürekli oğlunu savunur. Tonguç’un çocukluk aşkı Ecem’in gelmesi ile her şey değişir. Akif ve Muzaffer lüks bir araba galerisine giderler. Akif ve Muzaffer’in giyim tarzlarından kimse onlarla ilgilenmez. Kendileri ile ilgilenmeleri için yalan söyleyip fazla zengin olduklarını ve yüz filoluk bir vasıta satın alacaklarını söylemeleri üzerine cümbür cemaat etraflarında pervane olur. Hakan aralıksız komalık olana dek alkol içer. En son arkadaşları ona bir oyun oynamaya karar verir. Hakan hastanede ayıldığında kendisine iki yıldır komada olduğunu söylerler. Hakan şaşkınlıktan sonra ailesini kız arkadaşını sorar. Arkadaşlarının Hakan’a söyledikleri herkesi şaşkına çevirir.

FAZLA HOŞ HAREKETLER 2 YENİ BIRIM NE ZAMAN?

ÇGHB 2 yeni bölümü 28 Şubat 2021 Pazar akşam ekranlara gelecek.

ÇOK HOŞ HAREKETLER BUNLAR OYUNCU KADROSU

Atakan Çelik

Ayşegül Yılmaz

Batuhan Soyaslan

Begüm Çağla Taşkın

Cemile Canyurt

Cihan Talay

Ecem Bayır

Eda Nur Hancı

Engin Demircioğlu

Evliya Aykan

Ezgi Özyürekoğlu

Fatih Öztürk

Fatma Tezcan

Gözde Şencan

Gürhan Altundaşar

Hamza Printer

Hilmi Deler

Metin Pıhlıs

Ozan Yiğit

Safa Sarı

Sema Özkan

Yasin Çam

Ali Özün Açık Fikirli

Arif Güloğlu

Istek Susantez

Birsel Kılınçcı

Cansu Mumcu

Cenan Adıgüzel

Didem Ruhi

Ebru Yücel

Belirlenmiş Oğuz Çelebi

Emre Aslan

Hacı Ahmet Ak

Hande Itina

Nazlı Senem Ünal

Ömer Faruk Çavuş

Selen Esen

Talha Karcı

Tuğba Yılmaz

Yeşim Dursun

Bir önceki yazımız olan ATV Bir Zamanlar Çukurova 85. bölüm izleme linki! Bir Zamanlar Çukurova son bölüm full HD izle! Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı! başlıklı makalemizde atv bir zamanlar çukurova, atv bir zamanlar çukurova 71 bölüm fragmanı ve atv bir zamanlar çukurova son bölüm hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.