Genel Blog

CPUBalance

17

CPUBalance

CPUBalance, küçük ve etkin bir yazılım olarak karşımıza çıkıyor. İşletim sisteminizde çalışan programların arka planda çalışmalarının önüne geçen ve sistemin tepki sürelerini ölçüp size gösterebilen program ile sisteminizde olup biten herşeyden haberdar oluyorsunuz.

Elverişli bir yazılım olan CPUBalance Pro, Bitsum’ın ProBalance teknolojisini kullanarak piyasaya sürdüğü sistem cevap süresi değerlendirme programı olarak tanımlanabilir. Oldukça minimal boyutlara sahip olan program ile işlemcinizi zorlayan işlemleri peşine düşüp takip edebilir ve gerektiği zamanlarda da durdurma işlemi uygulayabilirsiniz. Eğer sisteminizde ProBalance özelliği varsa bu ufak ve çevik yazılım ile birlikte gelişimini sağlayabilirsiniz. Bilgisayarınızın egzersiz süreçlerini yakından peşine düşüp takip etme imkanı sunan CPUBalance Pro’yu mutlaka bilgisayarlarınıza kurmanız gerekiyor. Bilgisayarınızı her açtığınızda otomatik olarak devreye giren programın bu özelliğini dilediğiniz süre devredışı bırakabiliyorsunuz.

CPUBalance Pro programını ücretsiz olarak indirebilisiniz.

İndir

Bir önceki yazımız olan EaseUS System GoBack Free başlıklı makalemizde downgrade windows 10 to windows 7, download easeus goback ve easeus goback hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.