Genel Blog

Çukur 116. Bölüm Fragmanı

17

Çukur 116. Bölüm Fragmanı

Her Pazartesi Show Tv ekranlarında yayınlanan Çukur, birincil bölümünden itibaren seyircisinden bütün not almayı başardı. Başrollerinde Aras Bulut İynemli’nin yer aldığı dizide aksiyonun yanı sıra aşk doymuş sahnelerde yer almakta. İstanbul’un en huzursuz mahalleleri arasında yer alan Çukur’u şiddet günler beklemektedir. Epeyce acayip bir hikayesi olan Çukur dizisinde, Yamaç’ın yıllar önce Çukur’u ve ailesini arkada bırakarak yeni bir yaşam kurmuştur. Bir gece karşısına meydana çıkan Sena’yı görebilen Yamaç, o gece baki aşkı bulduğunu düşünür. Az Önce birbirlerini bütün anlamıyla tanımayan ikili hayallerinin gerisinde koşmaya başlarlar. Ancak Yamaç ve Sena’nın tehlikeli geçmişi hayallerini gerçekleştirmelerine engel olacaktır. Masal gibi devamlı bir ilişkinin sonunu Yamaç’ın ailesi bozar. Fakat Sena, hala hazırda neler olduğunu bilemez. Bu garip hikayenin yönetmenliğini Sinan Öztürk üstlenmekte.

‘İlk görüşte aşk’ kelimesini tam anlamıyla yaşayan Yamaç ve Sena’nın Paris’te geçirdiği romantik vakitler, ekranlarda büyük ilgi gördü. Hemen Şimdi 4-5 gündür birbirlerini tanıyan Yamaç, Sena’ya evlilik teklifi ederek hayatlarının en mutlu anlarını yaşamalarını sağlar. Çukur, İlk bölümü ile ekran başındakilerden lüzum reyting sonuçlarında gerekse sosyal medya da büyük alaka topladı.

Çukur, ilk bölümü ile ekran başındakilere büyük bir sürpriz yaptı. Türk Sanat Müziği’nin manâlı seslerinden Bülent Ersoy, diziye özel fasıl yaparak diziye renk kattı. Senaryosunun Gökhan Horzum’a ait olan Çukur dizisi oyuncu kadrosunda, başarılı oyuncu Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Perihan Savaş, Ercan Kesal, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın, Kubilay Aka gibi isimler yer alıyor. 

Çukur dizisi karakterleri

Yamaç Koçovalı ( Aras Bulut İynemli); Koçovalı ailesinin kimyager oğlu. bununla birlikte da müzisyenlik yapan Yamaç, yıllar önce ailesinden ve Çukur’dan bölünmüş fakat sonradan ailesinin ve Çukur’un risk aşağıda olduğunu öğrenmiş ve geri dönmek zorunda kalmıştır.

Sena Koçovalı (Dilan Çiçek Deniz); Bir kaç gün önce tanıştığı Yamaç ile evlenen enerji batmış ve bir o kadar da cazibeli bir genç kız. Koçovalı ailesinin Yamaç ile olan ilişkisinin üzerine gölge gibi düşmesinin gerisinde bütün gerçekleri öğrenir.

İdris Koçovalı (Ercan Kesal); Çukur mahalesini idare eden ve ailenin beyidir. Ailesini ve Çukur’u koruyabilmek adına elinden geleni yapmıştır. İdris Koçovalı, bununla beraber Yamaç’ın babasıdır

Sultan Koçovalı (Perihan Savaş); İdris Koçovalı’nın eşi. Ailede sözü geçen Sultan, kendisini çocuklarına adamıştır.

Kahraman Koçovalı (Mustafa Üstündağ); Koçovalı ailesinin oğullarından birisidir.

Selim Koçovalı (Öner Erkan); İdris Koçovalı’nın üçüncü oğludur. Enerji dolu kişiliğiyle ailenin küçük oğludur.

Çukur 116. Birim Özeti

Çukur, yeni bölümü ile 15 Şubat Pazartesi 2021 tarihinde Show Tv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yeniden birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.Bir önceki yazımız olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 183. Bölüm Fragmanı başlıklı makalemizde atv avrupa tv, edho fragman ve edho yeni bölüm hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.