Genel Blog

Çukur 117. bölüm full izleme linki! Çukur son bölüm tek parça full izle! Çukur son bölümde neler oldu? Çukur 18. yeni bölüm fragmanı!

85

Çukur 117. bölüm full izleme linki! Çukur son bölüm tek parça full izle! Çukur son bölümde neler oldu? Çukur 18. yeni bölüm fragmanı!

Pazartesi günlerinin sevilen dizisi Çukur, her hafta olduğu gibi bu hafta da büyük bir heyecanla izlendi! Milyonlarca kişinin nefes nefese izlediği dizi Çukur’un son bölümü izleyenlerin yüreklerini ağızlara getirdi! Yamaç’ın Çukur’a dönmesi herkesi mutlu ederken, Çukur’un ve Cumali abinin başına gelenler herkesi şaşırttı! Efsun’a olanlar da yürekleri sızlattı! 2 sene ileri atlayan Çukur dizisinde, Çukur farklı bir yer oldu! İşte, Çukur 117. bölüm full izleme linki! Çukur son birim tek parça full izle! Çukur 4. sezon 26. birim (118.) yeni bölüm fragmanı!

SHOW TV ÇUKUR SON BIRIM (117) FULL HD KESİNTİSİZ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Her şeyden habersiz olan Efsun ise çocuğu için bir fedakarlık daha yaparken, Yamaç ve Efsun’un karşılaşması nefesleri kesecek.

Yamaç’ın yaşadıklarını öğrenen Vartolu, Kulkan’ı bulmak için harekete geçecek. Vartolu’nun niyetini öğrenen Amca kendi kozunu kullanarak herkesi şaşırtacak bir hamlede bulunacak. Çukur’da olanları kendi gözleriyle görebilen Yamaç’ın Sultan’la yaşadığı yüzleşme merakla beklenecek. Yamaç, duygu doymuş anların sonunda Amca’nın evde yarattığı değişime tanık olacak. Yamaç’ın Amca’nın tarafında yer alacağını düşünen Cumali, verdiği sürpriz kararla büyük bir adım atmak için harekete geçecek. Günden güne kendi sonuna yaklaştığını fark eden Kulkan, hayatını kurtarmak için sürpriz bir isimden takviye isteyecek. Her şeyden habersiz olan Efsun ise çocuğu için bir fedakarlık daha yaparken, Yamaç ve Efsun’un karşılaşması nefesleri kesecek.

Bir önceki yazımız olan FOX TV Yasak Elma 99. bölüm izleme linki! Yasak Elma son bölüm tek parça full HD izle! Yasak Elma 100. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? başlıklı makalemizde fox tv canlı izle, yasak elma 75 bölüm izle ve yasak elma son bölüm hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.