Genel Blog

Çukur 128. Bölüm ilk sahne izle Show Tv Çukur 4. sezon 36. bölüm fragmanı

41

Çukur 128. Bölüm ilk sahne izle Show Tv Çukur 4. sezon 36. bölüm fragmanı

Bilgiyo – Çukur 128. Bölüm Fragmanı İzle. 4 sezondur Show TV ekranlarında yayınlanan ve bu sezonun sonunda izleyenlerine veda edecek olan Çukur 128. yeni birim fragmanı yayınlandı. Final sezonunda nefes kesen bölümlerle ekranlara gelen dizinin hayranları Çukur 128. birim fragmanı yayınlandı mı? sorusunun yanıtını ararken, Çukur 128. yeni bölüm fragmanı izle linki haberimizde sizlerle. Show …

Bilgiyo – Çukur 128. Birim Fragmanı İzle. 4 sezondur Show TV ekranlarında yayınlanan ve bu sezonun sonunda izleyenlerine veda edecek olan Çukur 128. yeni birim fragmanı yayınlandı. Final sezonunda nefes kesen bölümlerle ekranlara gelen dizinin hayranları Çukur 128. bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusunun yanıtını ararken, Çukur 128. yeni bölüm fragmanı izle linki haberimizde sizlerle.

Show TV’nin fenomen haline gelen dizisi Çukur, izleyenlerini epeyce üzen bir karar almış ve sezon sonunda final yapacağını açıklamıştı. Bu kararın peşinde her sezona büyük sürprizlerle başlayan Çukur dizisinin her bölümünde yeni bir sürpriz yaşanmaya başlandı. Hal böyle olunca Çukur dizisinin hayranları da son sezonun keyfini çıkarırken, her pazartesi televizyonların başına geçerek dizinin başlayacağı saati iple çeker oldu.

Çukur dizisinin geçen hafta yayınlanan bölümünde, Cumali amca, emmiyi öldürmüştü. Emmi’nin ölümü izleyenleri gözyaşlarına boğmuştu. Bu akşam yayınlanan 128. yeni bölümünde de Çukur’dan Emmi’nin cenazesi kaldırıldı. Bütün Çukur’un omuz verdiği cenazenin kaldırıldığı sahne yine ekran başında diziyi izleyenleri derinden etkiledi. Ayrıca Cumali ve Yamaç’ın, Emmi’nin cenazesini yıkadığı sahne de Çukur hayranlarının gözlerini yaşarttı.

Emmi’nin ölümü herkesi büyük bir üzüntüye boğsa da, bu olaydan en fazla Vartolu etkilenmiş gibi görünüyor. Emmi’nin cenazesinde minimum Yamaç kadar üzülmüş görülen ve bir öyle da pişman olduğu gözlenen Vartolu, Emmi’nin tabutuna omuz bile veremedi. Çukurdaki dengeleri başkalaşmak isteyen Cumali Amcanın yanında bulunan ve kardeşleriyle sık sık karşı karşıya gelen Vartolu, bu durumdan pişman olmuşa benziyor.

Çukur dizisi yeniden final sezonuna uygu bir şekilde nefesleri kesen bir bölümle daha ekranlara geldi. Dizinin hayranlarının ekranları başından ayrılmadan peşine düşüp takip ettiği Çukur dizinin ardından takipçileri bir sonraki bölümde neler olacağını merakla beklemeye başladı. Bu meraklarını bir nebze olsun gidermek isteyen Çukur izleyenleri, Çukur 128. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusunun yanıtını arıyor.

Çukur 128. bölüm fragmanı izle

Bir önceki yazımız olan O Ses Türkiye Rap Jürisi Murda ’nın Acı Günü! Ayla Bebek Hayatını Kaybetti başlıklı makalemizde o ses türkiye hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.